2733
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697191 بازدید | 41856 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نون بربری 6کف : 432 کالری

موز :112.1 کالری

پنیر : 36کالری

کره :104.7 کالری

💛کالری جذب شده :723 کالری💛

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

وای من چند روزه میگم ها بی حالم امروز فهمیدم معدم آب افتاده😥اصطلاحا ترکی میگیم نافم افتاده خیلی بده بی اشتها شدم دهنم خشکی میزنه اصن ی وضعیه

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
علائمت چیه؟

مثلا یکیش این ک همیشه تو ماشین حالت تهوع میگیرم و حس میکنم معدم جا ب جا داره میشه...یکیشم وقتی ناراحتم یا ی جای شلوغ ک حوصله ندارم سر درد میگیرم و انگار معدم ب هم میریزه غذا هم نمیتونم بخورم

2738
عزیزم میتونم بپرسم ترک کجایید شما؟

آذربایجان غربی

مثلا یکیش این ک همیشه تو ماشین حالت تهوع میگیرم و حس میکنم معدم جا ب جا داره میشه...یکیشم وقتی ناراح ...

علائمت نشون دهنده مشکل جدی نیست ولی اره سردرد گاها از معده میتونه باشه

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

عزیزم عرقی داریم که ترکیب 5 عرق هست که کار چربی سوزی رو انجام می ده و فقط مخصوص عرقیات باغ گلهای شیراز هست که زیر نظر مشاور تغذیه ترکیب شده است و خداروشکر کسانی که خوردن راضی بودن و هر کسی به نوعی جواب گرفته. چون عرقیات باغ گلهای شیراز کاملا سنتی هست و در باغ تولید می شود.

عرق دارویی - ترکیبی "  ۵ گیاه لاغری " متشکل از عصاره گیاهانی مانند زیره ، کرفس و زنیون و دو برگ خاص گیاهی دیگر که همگی دارای خاصیت چربی سوزی هستند می باشد .

اما " خاصیت خاص " این ترکیب ، پیش از خاصیت جربی سوزی قوی آن ، اثر " ضد اشتهایی " آن است !

متخصصان این تولیدی در فرآیند تولید این ترکیب  با نگاه به اصل  پیش گیری  بهتر از درمان ، تلاش کرده اند با ایجاد خاصیت " ضد اشتهایی " در این ترکیب ، ولع و اشتهای کاذب افراد در هنگام قبل از صرف غذا را تا حد امکان تعدیل نمایند تا در فرآیند دوره مصرف این ترکیب گیاهی ،  مصرف کننده  به " عادت تعادل در مصرف غذا "  سوق داده شود و بدین ترتیب  موضوع " پر خوری " به عنوان اصلی ترین علت اضافه وزن و تمرکز چربی ها حل شود .

این ترکیب دارای خاصیت بالای " طبع گرم " و به تبع آن خاصیت جربی سوزی قوی است و "  بدون کوچکترین عوارض جانبی "  که معمولا در روش های دیگر درمان چاقی  شاهد آن هستیم ، باعث کاهش وزن و چربی سوزی می شود .

دوست عزیز ارسال رایگان است.

برای اطلاعات بیشتر  در تل گ رام یا واتس اپ پیام بدید.       09174444261

آدرس اینستگرام

https://www.instagram.com/invites/contact/?i=1vsjicww685o6&utm_content=24tnea6

آدرس سایت:

2706