2737
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697265 بازدید | 41856 پست
بچه ها راستی من هفته ای دو بار فرنی با نشاسته درست میکنم هر سری اندازه سه روز هر شب بعد شام میخورم خ ...

با نشاسته درست میکنی خوب میشه؟؟

من تاحالا فرنی نخوردم باید یه بار درست کنم 

زن باید خوشگل باشه👧سفیدو کمی چاق👍😆
سیب ابپز رو یا بعنوان صبحانه اونم صبح زود بخور. یا بزار اخر شب قبل خواب. جز این ۲تا راه دیگه ای ندار ...

منم بعد ورزش سیبزمینی آبپز با تخم مرغ میخورم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از امروز به مدت یک هفته توی گروه تلگرام مون چالش ۳۰۰۰کالری رو گذاشتیم. با هر قد و وزنی، داریم ۳۰۰۰کا ...

منمم هستم😍😘

البته من۴۰۰۰💪💪💪

وزن کشی جمعس؟

یه صلوات برا سلامتی آقا صاحب الزمان(عج)میفرستین؟😍☺  Ne kadar karanlik olürsa olsun güneş tekrar doğacak   🌞    akili telefonlar ve aptal insanlar çağinda yaşiyoruz  🤦‍♀  ما انسان ها مثل مداد رنگی هستیم شاید رنگ مورد علاقه هم نباشیم اما روزی،برای کامل کردن نقاشیمون،به همدیگه نیاز خواهیم داشت  بشرطی ک همدیگه رو تا حد نابودی نتراشیده باشیم  خدایا شکرت فصل مورد علاقم اومد پاییز جونم دوست دارم عشق رنگ رنگی من 🍁🍂🍁🍂🍂🍁🍂🍁🍂                       
با نشاسته درست میکنی خوب میشه؟؟ من تاحالا فرنی نخوردم باید یه بار درست کنم 

آره البته من دوست دارم بذارم تو یخچال سرد باشه. زعفرونیش خیییلی خوشمزست. بعضی وقتا هم هل میریزم. گلاب هم ک همیشه میریزم. پودر کاکائو هم ی بار ریختم ولی زیاد دوست نداشتم

2728
با نشاسته درست میکنی خوب میشه؟؟ من تاحالا فرنی نخوردم باید یه بار درست کنم 

نشاسته رو اول تو نصف لیوان آب سرد حل کن ک قشنگ حل بشه. بعد بذار رو شعله کم ی مقدار ک گرم شد شیر رو اضافه کن مدام هم بزن ک  گلوله نشه. بعد ک دیگه ی کم غلیظ شد گلاب و شکر رو بریز بعدم ب دلخواه پودر هل یا زعفرون رو اضافه کن یا گلاب زیادتر بریز ک طعم غالب بشه بعدم بذار تو یخچال سرد ک شد نوش جان کن

ی لیوان شیر ی قاشق سرپر نشاسته شکر هم بستگی ب ذائقه داره. من همیشه سه لیوان شیر سه قاشق نشاسته درست ...

درست کردم الان ولی از مزش خوشم نیومد از اول مشکل دارم با فرنی 

2738

سلام تپلیا

امروز همه ی تلاشم رو کردم از این وضعیت دربیام

ایشالله از فردا دیگه نرمال شدم

کالری روز = ۱۰۳۱.۰۳۲ 😅

۱۴۸گرم باقالی پلو 🦋۲۲۹ کالری

۴۳گرم پفیلا🦋۲۰۴.۳۰۷

۱۰۱گرم برنج سفید🦋۱۳۱ کالری

۱۹گرم لواشک 🦋 ۵۲.۷۲۵ کالری

بستنی🦋 ۱۶۴ کالری

۱۱ گرم بادوم🦋۶۴ کالری

۱۴۵ گرم سیب🦋۷۲ کالری

۷۹گرم خیار🦋۹کالری

۴گرم پسته بدون پوست🦋۲۲ کالری

۱۷۸گرم پرتغال🦋۸۳ کالری

منم نگرانشم طفلی چقد زحمت کشید که شد 46 انشالله هرچه زودترمشکلش با نامزدش حل بشه دیگ بیشتراز این لا ...

مرسی مهربون😘💚

کاش ۴ نفر مثل تو رو توی واقعی داشتم

حداقل فقط غصه و ناراحتی خودمو میخوردم

نه حرف بقیه و ابرویی که قراره ببرن🙂

منمم هستم😍😘 البته من۴۰۰۰💪💪💪 وزن کشی جمعس؟

ایوللل. اره جمعه ها.

دوباره میسازمت بدن!😅💪🏻قد ۱۶۷، وزن سابق ۶۳، وزن شروع ۵۲ ، وزن فعلی ۶۲/۵۰۰، وزن هدف ۶۵                                     از دیار شهرکرد                                                     مامان آرتین ۳ساله
سلام تپلیا امروز همه ی تلاشم رو کردم از این وضعیت دربیام ایشالله از فردا دیگه نرمال شدم کالری روز ...

جون جووووون بترککووووون از در بری بیرون از پنجره میای توووووو

دوباره میسازمت بدن!😅💪🏻قد ۱۶۷، وزن سابق ۶۳، وزن شروع ۵۲ ، وزن فعلی ۶۲/۵۰۰، وزن هدف ۶۵                                     از دیار شهرکرد                                                     مامان آرتین ۳ساله
2706