2726
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 696016 بازدید | 41856 پست
سلام دوستان.۱۸ تیر با وزن ۴۸ کیلو اولین پستمو گذاشتم.ازهمون روز شروع ب خوردن قرص مخمر کردم اما خیلی ...

خواهش میکنم عزیزم👰🏻

خیلی خوبه خیلی خوشحال شدم حالا انگیزت دوچندان میشه وقتی نتیجه کارتو دیدی

ببین خیلیها خیلی کارارو شروع میکنن ولی موفق اون آدمیه که روی هدفش مصمم باشه و تا اون هدفتو تیک نزدی بیخیال نشی.بیا اینجا حتما اعلام کن خیلی خوبه ماهم انگیزه و انرژی میگیریم.

موفق باشی امیدوارم به وزن ایده آلت برسی😍

✨در انتظار معجزه✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@roooza   سلام رزا  راستی تو روغن بچه میزنی ، واست مشکلی نداشته  اخه من یکی دوبار ...

نه من میزنم.ویتامین ای دارش رو خریدم.ترک پوستی خیلی کم دارم.من ی قوطی خریدم اینجا گفتم،الان آخراشه تقریبا یک بند انگشت روغن توی قوطی مونده

عزیزم اون که میگن سیاه میکنه داستانش فرق داره

کسایی که میخوان برونز کنن حالا چه با سولاریوم چه با حمام آفتاب بدناشون رو علاوه بر لوسیون مخصوص با روغن بچه و یا وازلین هم بدنشونو حسابی چرب میکنن که پوستشون تیره شه

تو که نمیخوای برونز کنی

خیالت راحت حتی یک اپسیلون هم پوستت تیره نمیشه بعد از اینکه دوش میگیری بزن یکم وایسا جذب پوستت شه لباستو بپوش

تمام

✨در انتظار معجزه✨
2728
من فردا عکس اندامم رو میزارم ب امید خدا فردا برم باشگاه حتما عکس میگیرم همگیتون رو ب خدا میسپا ...

وای افزین روزا😍حتما عکس بزار

کاربرقدیمی هستم والا😆تیکربارداری نیست هدفمه
2706