2703
2553
عنوان

جمع شدن شکم بعد از زایمان

472 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها. برای جمع شدن شکم، کمربند تاثیر بیشتری داره یا گن؟ من یک ماه و نیم از کمربند استفاده کردم. الان دارم گن استفاده میکنم. میخوام بدونم اگه تاثیر کمربند بیشتره همونو ادامه بدم.

با گن خیلی راحتترم. ی خوبی هم ک داره اینه ک شب لازم نیس درش بیارم. ولی کمربند خفه م میکرد و شبا باز میکردم.

فعالیتم کمه، بیشتر تو خونه نشسته یا دراز کشیده ام. با رژیم چقد طول میکشه ب وزن قبلم برگردم؟ خیلی اضافه وزنم زیاده 😢

کنار تو درگیر آرامشم . . .

چقدر اضافه وزن داری؟من گن بستم شکمم کلی جمع شد

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
سلام اصلا از چندوقت بعد زايمان بايد گن ياشكم بند بست؟؟؟ بعد محكم ميبنديد؟؟؟ زايمان طبيعي يا سزاري ...

من سزارین بودم. از همون روز اول کمربند بستم. الان برام یکم گشاد شده. نمیدونم کمربند سایز کوچیکتر هست یا ن.

الان 80 ام. باید ب 58 برسم. شما تو چ مدت شکمت جمع شد؟ فقط از گن استفاده کردی؟

عزیزم من بعد زایمانم تا 6 ماه فقط گن بود و ورزش بعدش یکم مراعات غذایی دوسال طول کشید تا نرمال شد شکمم

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
عزیزم من بعد زایمانم تا 6 ماه فقط گن بود و ورزش بعدش یکم مراعات غذایی دوسال طول کشید تا نرمال شد شکم ...

وای چقد زیاد طول کشید. من میخوام در عرض چند ماه برگردم ب وزن قبلم. خیلی سخته ولی بهرحال باید جور اضافه وزنموالان بکشم.

وای چقد زیاد طول کشید. من میخوام در عرض چند ماه برگردم ب وزن قبلم. خیلی سخته ولی بهرحال باید جور اضا ...

ان شالله موفق باشی عزیزم