2737
2734
عنوان

امروز تو هایپر استار

363 بازدید | 20 پست

یه دختر بچه شاید ۱۱ ساله

چشنای قشنگ درشت عسلی هم داشت

خط چشم پشت چشم کشیده بود

من و خواهرم همینجور نگاش کردیم

جالبه یک اعتماد بنفسی هم داشت فکرمیکرد ما داریم میگیم چه خوشگل

چرا به اینا هیچی نمیگن خانواده هاشون؟؟؟

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

دقیقا دیروز یه بچه ده ساله خدا شاهده یه رژی زده بود قرمززز با خط چشم خوشگل آروم ب شوهرم گفتم دیدش باورش نمیشد 😒 گفت چه بی خانواده🤔

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دیوانن خوب من تا قبل نامزدی حق نداشتم اسم لوازم آرایشی بیارم

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
😂😂😂خو چرا زول میزنیین بهش 

تعجب کردیم خواهر 

ندیدم همچین چیزی

من دقیقا سال اول فوق بودم ازون خط چشما میزدم

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

اقتضای سنشونه 

ما هم تو سن ۱۳ یا ۱۴ این جوری بودیم الان سن این چیزا اومده پایین😅😅

البته از مامانم جرئت نمیکردم دیگه خط چشم بکشم نهایت یه برق لب می دم حس زیبای خفته بودنم داشتم 😁😁

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
اقتضای سنشونه  ما هم تو سن ۱۳ یا ۱۴ این جوری بودیم الان سن این چیزا اومده پایین😅😅 البته از ...

اره ماتیک همه دخترا دوس دارن

ولی خط پشت چشم ارایش سن بالاهاست

2738
اره ماتیک همه دخترا دوس دارن ولی خط پشت چشم ارایش سن بالاهاست

آره جدیدا این چیزا خیلی داره زیاد میشه سن خیلی از کارا اومده پایین و اصلا جالب نیست

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
آره جدیدا این چیزا خیلی داره زیاد میشه سن خیلی از کارا اومده پایین و اصلا جالب نیست

زشته واقعا 

بلوغ زودرس میاره

من دختر داشته باشم شیکترین لباسها را براش میخرم ولی ارایش تا ۱۶ سالگی نه

زشته واقعا  بلوغ زودرس میاره من دختر داشته باشم شیکترین لباسها را براش میخرم ولی ارایش تا ۱۶ ...

دقیقا 

باید تو هر سنی مناسب همون دوره رفتار کنن بچه ها 

عجله دارن خانوم بزرگ بسن انگار بعد اینا وقتی ۴۰ ساله شن تیپ دخترای ۱۴ ساله میزنن😐

تو کشوری که به زیبایی بیشتر از مسائل دیگه اهمیت داده میشه کاملا مشخصه که چرا بچه ها از سن پائین شروع ...

همینطوره

یه بنده خدایی از کانادا اومده بود میگفت انقدریکه برای دخترای ایران ارایش مهمه اونور یه نفر ورزش نکنه مسخرش میکنن

دقیقا  باید تو هر سنی مناسب همون دوره رفتار کنن بچه ها  عجله دارن خانوم بزرگ بسن انگار ب ...

کاش عقل و درایت خانم بزرگها را هم تقلید کنن

2706