2733
2734
عنوان

ده شصتیا بیان😍😍😍😍😍

24575 بازدید | 937 پست

بچه ها از نوستالژیاتون بگین 

خدا وکیلی فقط خودمونو عشقه

اصلا از ما دهه شصتیا دیگه خلق نمیشه تموم شد نگردین که نیست😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

‏یه دهه ناشناخته هم هست که متولدین سالهای 68،69،70،71،72 تو اون دهه متولد شدن که نه خاطرات و سختی های دهه 60 دارن نه دلخوشی های دهه 70 دارن به این دهه مرموز در این برهه تاریخی دهه باقرزاده گفته میشود :)))

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
‏یه دهه ناشناخته هم هست که متولدین سالهای 68،69،70،71،72 تو اون دهه متولد شدن که نه خاطرات و سختی ها ...

اخ اخ گفتيا 😂

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

😂 یعنی از منم دوس داشتنی ترید؟ 

حالا 60 و چندی

نگی 69 68 🤦‍♀️

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2738
‏یه دهه ناشناخته هم هست که متولدین سالهای 68،69،70،71،72 تو اون دهه متولد شدن که نه خاطرات و سختی ها ...

من 74 ام تو کدوم دستم😂🤦‍♀️

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

من خود خود ۶۰ م

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
بستگي داره كدوم قسمت دهه ٦٠ باشي

همه ی قسمتاشو عشقه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

یوماها یوماسو.  .......

دونه دونه دونه .... ابرا پاک میشن از غبار غم  بو تازگی میده سبزه زار.....

بزن بریم بریم به سرعت برق باد بزن بریم این جا....

دل ای دل ای دل

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم
2706