2733
2734
عنوان

خرید لباس عید

284 بازدید | 22 پست

صبح تا حالا شوهرم میگه میبرمت اصفهان خرید 

بعد میگه سردمه از زیر پتو اصلا نیومد بیرون گفت نیم ساعت بخوابم بعد بریم کلا تا ۵ونیم خواب بود 

بعدشم رفت پا کامپیوتر وبعدم گفت نمیام 

خیلی دلما شکوند بعدش شروع کرد حرفای بد زدن به خدا خودم نمیدونم هنوز چی بهش گفتم چرا اینطوری کرد اصلا انگار دلش نمیخواست منو ببر خرید خیلی دلم شکسته خیلی 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

من حتی لباسمم پوشیدم 

اول گفت لباس زیرم کو گفتم خب تو کشو لباسا 

شوهرم از بس مثل بچه ها بهش رسیدم پرو شده فکر میکنه همه کارا وظیفه منه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقد خرید عید مهم بوده من نمیدونستم🤨🤨🤨

من اولین ساله خونه  شوهرم خرید نکردم تاحالا فقط یباربش گفتم لباس میخام گف باشه ازاون موقع۲۰روزی گذشته😂ولی دیه حرفشو نزدم...بیخیال بابا اخر سال خودتون رو ناراحت نکنید

برایِ سلامتی نینیم ی صلوات لدفا😞

واقعا خرید عید اینقد مهم نیست که بخاطرش اعصاب خودتونو داغون کنید،مهم دل خوش وآرامشه

شما لباس زر تنت باشه ولی دل خوشی نداشته باشی چه فایده داره

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2738
واقعا خرید عید اینقد مهم نیست که بخاطرش اعصاب خودتونو داغون کنید،مهم دل خوش وآرامشه شما لباس زر تنت ...

میدونید اخه لباس عید مهم نیست مهم اینه که اصلا حرفاش ورفتار امروزش درست نبود 

برو سرکار منت کسی رو نکش 

میرم سرکار ولی اینقدر ازش نخواستم وبراش جمع کردم و پس انداز کردم به من میگه مثل گداها زندگی میکنیم به خدا بهتر همه میخوریم و لباس میپوشیم من اشتباه کردم براش هی جمع کردم که حالا اینطوری نگه پرو شده 

میدونید اخه لباس عید مهم نیست مهم اینه که اصلا حرفاش ورفتار امروزش درست نبود 

درسته ولی چه میشه کرد

بیخیال

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2706