2703
2553
عنوان

بارداری قبل موعد کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 23 پست
اره بخدا نیم ساعت بعد دوتاخط افتاد ولی یکیش هاله است

نیم ساعت زیاد منم ماه قبل نشان داد ولی پریود شدم تو تایپیکام هست ببین همه هم گفتن مبارکه ولی نبودم 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
اره بخدا نیم ساعت بعد دوتاخط افتاد ولی یکیش هاله است

ولی انشاالله حامله ای گلم ،چند روز دیگه هم صبر کن کارای سنگین هم انجام نده 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منم از 5 روز بعد هز رابطم بی بی چکم بعد از دو ساعت هاله انداخت

البته مدیکور و هر چی میگذشت زمان مثبت شدنش کم میشد

روژان بعد از 10 روز تازه یه هاله کمرنگ انداخت

امروز که 13 روز گذشته هاله مثل شما افتاده

همه مارکا هم مثبتن

ولی دیروز آز دادم بتا 4 شد

گفتم حتما زود رفتم

شما هم با بی بی چک دیکه امتحان کن اگه مثبت شد برو از بده

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
منم از 5 روز بعد هز رابطم بی بی چکم بعد از دو ساعت هاله انداخت البته مدیکور و هر چی میگذشت زمان مثب ...

اها مرسی اره حتما فردا میرم از میدم که مطمئن بشم برا دندون پزشکی هم کنسل کردم دیگه

خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
2714
اها مرسی اره حتما فردا میرم از میدم که مطمئن بشم برا دندون پزشکی هم کنسل کردم دیگه

خیره انشاءالله

خبرش رو بده

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات