2726
عنوان

بارداری قبل موعد کمک

304 بازدید | 23 پست

سلام دوستان تاالان کسی قبل موعد پریودیش متوجه شده باردار هست یانه بی بیچک زدم بعد نیم شاعت دوتاخط افتاد البته اینم بگم دوهفته تاموعدم مونده وتب شدید و...هم دارم فردا نوبت کشیدن دندان عقل دارم چکار کنم ریسک کنم وبکشم یانه خطر داره اینم بگم یه دختر وسابقه دوتاسقط هم دارم 

خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوهفته دیگه مونده ولی تو همه بارداریام اینطوری متوجه میشدم بخدا شاید تعجب کنین ولی نوبت دکتر دارم برا دندونم نمیدونم بکشم یاخطر داره

2728
من دوهفته دیگه مونده ولی تو همه بارداریام اینطوری متوجه میشدم بخدا شاید تعجب کنین ولی نوبت دکتر دارم ...

دوهفته مونده ینی الانا موقع تخمک گذاریته و بی بی چکت کاذب نشون داده تا وقتی که لانه گزینی انجام نشه ینی خونت هنوز باجنین درارتباط نیست و مشکلی ندار

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺
دوهفته مونده ینی الانا موقع تخمک گذاریته و بی بی چکت کاذب نشون داده تا وقتی که لانه گزینی انجام نشه ...

تخمک گذاریم هفته پیش بود امپولhcgهم زدم برا رها سازی تخمک از اقدام تاالان که همش یه هفته اس همش تب دارم دردی شبیه پریودیم دارم نمیدونم بخدا بنظرت انجام بدم

بی بی چک واقعا نشون میده 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
2706