1428
1389
عنوان

بارداری قبل موعد کمک

163 بازدید | 23 پست

سلام دوستان تاالان کسی قبل موعد پریودیش متوجه شده باردار هست یانه بی بیچک زدم بعد نیم شاعت دوتاخط افتاد البته اینم بگم دوهفته تاموعدم مونده وتب شدید و...هم دارم فردا نوبت کشیدن دندان عقل دارم چکار کنم ریسک کنم وبکشم یانه خطر داره اینم بگم یه دختر وسابقه دوتاسقط هم دارم 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤

من دوهفته دیگه مونده ولی تو همه بارداریام اینطوری متوجه میشدم بخدا شاید تعجب کنین ولی نوبت دکتر دارم برا دندونم نمیدونم بکشم یاخطر داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

من دوهفته دیگه مونده ولی تو همه بارداریام اینطوری متوجه میشدم بخدا شاید تعجب کنین ولی نوبت دکتر دارم ...

دوهفته مونده ینی الانا موقع تخمک گذاریته و بی بی چکت کاذب نشون داده تا وقتی که لانه گزینی انجام نشه ینی خونت هنوز باجنین درارتباط نیست و مشکلی ندار

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺
1436
دوهفته مونده ینی الانا موقع تخمک گذاریته و بی بی چکت کاذب نشون داده تا وقتی که لانه گزینی انجام نشه ...

تخمک گذاریم هفته پیش بود امپولhcgهم زدم برا رها سازی تخمک از اقدام تاالان که همش یه هفته اس همش تب دارم دردی شبیه پریودیم دارم نمیدونم بخدا بنظرت انجام بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بی بی چک واقعا نشون میده 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
1444
بی بی چک واقعا نشون میده 

اره بخدا نیم ساعت بعد دوتاخط افتاد ولی یکیش هاله است

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم بی بی چکت میکور باشه کاذب نشون میده  اگر ماه پیش سقط کرده باشین هورمون بارداری هنوز تو ب ...

نه دوسال میشه سقط کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1418

نیم ساعت زیاد منم ماه قبل نشان داد ولی پریود شدم تو تایپیکام هست ببین همه هم گفتن مبارکه ولی نبودم 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.

ولی انشاالله حامله ای گلم ،چند روز دیگه هم صبر کن کارای سنگین هم انجام نده 

1364