2410
2553
عنوان

جوش شيرين و سركه معجزه خونه تكونى

| مشاهده متن کامل بحث + 35711 بازدید | 101 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سرکه سفید دیگه اره؟چقدر زدی جوش شیرین و سرکه رو؟

اره سركه سفيد

جوش شيرين رو به همه جاش پاشيدم بعد كمى سركه روش اسپرى كردم همين

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2720
تا قبل بخارشو منم استفاده میکردم .

من بخارشو ندارم

ينى بخارشو هم خوبه؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
لباسشویی را هم حسابی تمیز میکنه  . .من برا چدنای گاز استفاده کردم ولی برا اون اثر نکرد نمدونم ...

برای تمیز کردن  چدنای گاز یه راه عالی دارم برای منم هیچوقت درست تمیز نمیشد ولی امسال مثل روز اولش تمیزش کردم اگه دوس داری بگم برات

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
2714
چرا اینقدر میزاری چرک کثیف بشه    

مستاجريم

مستاجر قبلى فك كنم بويى از تميزى نبرده بود چرك از همه جا خونه بالا مي رفت

بایدباهم ترکیب بشن؟

آب سركه و جوش شيرين رو مخلوط مي كني مي زاري داخل ماركوفر ده دقيقه مي زاري كار كنه بعد با دستمال تمييزش كن

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
برای تمیز کردن  چدنای گاز یه راه عالی دارم برای منم هیچوقت درست تمیز نمیشد ولی امسال مثل روز او ...

بگو عزیزم که شدیدا نیاز دارم 🌹

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
2706