1177
44
عنوان

جوش شيرين و سركه معجزه خونه تكونى

1072 بازدید | 101 پست

عاقا معركه اس اصن

من هودم انقد كثيف و چرب بود با چاقو هم چركاش كنده نميشد جوش شيرين و سركه زدم تا دستمال كشيدم همش پاك شد عاااالى

به شما هم توصيه ميكنم جاى وايتكس كه واسه ريه هاتون ضرر داره از اين جوش شيرين و سركه ايتفاده كنيد

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156

من باهاش مايكروفر تمييز مي كنم

مشکل آب که رفع شد😑 مواظب درخت ها باشید با قطع درخت ها مشکل سیل و آلودگی داریم با قطع ریه های زمین ایران رو نابود می کنیم .بیایم با طبیعت مهربان باشیم زباله نریزیم درخت بکاریم 😍
1189

لباسشویی را هم حسابی تمیز میکنه 

.

.من برا چدنای گاز استفاده کردم ولی برا اون اثر نکرد نمدونم مقدارش کم بود

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد💑چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند 

این ترکیب برای سینک ظرفشویی هم عالیه برق میندازه

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه                                                       من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
1179
1178