2726
مزخررررفه من بدون اینکه بدونم طرف کیه و چیه فقط رد میکنم

من حتی اینقد برام سخته ک دلم نمیخاد فک کنم راجبش نمیدونم چمه اصن از مسئولیتشو عاقبتش میترسم😭

عاشق باشی هم خیلی سخت تر مبشه ب اینجا ک میرسه 

بنظرم اگه هردو طرف عاشق باشت راحته

واسه ما برعكس بود اون ديوانه وار عاشق بود من اصلا دلمم واسش ميسوختا ولي خب منم حق داشتم مزه عشق رو بچشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عاشق دوست پسرمم یه خاستگار دارم که عاشقمه😐😐😐حالم از خودم بهم‌ می خوره

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2728
عاقلانه تصمییم بگیر بحث یه عمره 

خیلی سختمه هم عاشقشمو خیلی وقته همچین روزیو میخاستم هم حالا ک جدی جدی شد دلم میخاد فقط گریه کنم نمیدونم چیکار کنم فقط بخاطره ی موردش😢

ن سخت نیست اگر خودتو قشنگ بشناسی  میفهمی کسی که می یاد ادم زندگیت هست یا نه  همین  
چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
بنظرم اگه هردو طرف عاشق باشت راحته واسه ما برعكس بود اون ديوانه وار عاشق بود من اصلا دلمم واسش ميسو ...

من هردو عاشقیم ولی الان ک وقتش رسید حتی سختمه بخام ب همه چی ب مسئولیتش ب بعدش ب همه چی فک کنم

ن سخت نیست اگر خودتو قشنگ بشناسی  میفهمی کسی که می یاد ادم زندگیت هست یا نه  همین  

این برا زمانی صدق میکنه ک طرفتو نشناسی ولی وقتی دوتایی همو بخاید اینجا عقلو احساس دوتاش هست

پس من چرا تو ازدواج همچین حسی نداشتم ؟ انقده خوشحال بودم که نگو . تا لحظه آخر هم عاشقانه میپرستیدمش ...

منم منتظر این روز بودم الان ک خانواده هامون صحبت کردن دلم مبخاد یکی دیگ بجام تصمیم بگیره بخدا خیلی هم دوسش دارماا ولی نمیدونم چم شده

این برا زمانی صدق میکنه ک طرفتو نشناسی ولی وقتی دوتایی همو بخاید اینجا عقلو احساس دوتاش هست

خب اگر خودتو‌شناخته باشی مثلا با کسی وارد رابطه میشی که ادم تو‌باشه تو فاز تو باشه دیگ باهر کسی ک نمیپری دیگ

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.