2726
عنوان

این داستان واقعی است.

618 بازدید | 40 پست

بچه ها این داستانی ک تعریف میکنم برای بیش از ۲۵ سال پیشه و مربوط ب یکی از فامیلای خیلی دوره و منم طبق شنیده ها براتون تعریف میکنم.کاملا واقعیه.یه خانواده نظامی ک آقای خونه پاسدار بود و برو بیایی تو کمیته داشت و چهار تا بچه داشتن یک پسر ک بچه اولشون بود در اثر مصرف دارو ی غلط مادرش در بارداری فلج اطفال میگیره و در بیمارستان توانبخشی زندگی میکرد و سه تا دختر بعد از اون داشتن ..زندگی خ خوبی داشتن از همه لحاظ شیک لباسای دختراش همیشه شیک و بروز بودن اونموقع بهترین امکانات مدارس عالی مهدکودک ک خ کم تو اون شهر کسی بچشو میفرستاد اونا میرفتن خلاصه خیلی ..

خدا رو دوست دارم واسه اینکه حواسش با منه
خدا رو دوست دارم آخه همیشه لبخند می زنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کسی هست ادامه بدم

توروخدا افراد انلاینو نگا کنید قبلش بد بگید کسی هس

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم

.ولی ی مشکلی این اواخر بود و اینم ک سرو گوش زنه میجنبید .روزها ب بهانه های مختلف بیرون میرفت در رو رو بچه ها قفل میکرد و میرفت بیرون ظهر میومد .بگم ک خانومه هم خ خوشگل بود .دست دختراشو چندین بار داغ کرده بود ک ب باباتون چیزی نگین ک من کجا میرم حتی مورد داشته ک مرد آورده خونه ..

آقای خونه کم کم داشته شک میکرده ب زنه اما مدرک نداشته ب بهانه های مختلف زنه قهر میکرد میرفت خونه باباش تا دوهفته میموند بنای ناسازگاری باهاش میذاشت ولی آقا حاضر نبود طلاقش بده ی بوهایی برده بود ولی کاری ازش بر نمیومد.آقا شبا جاشو تو حیاط دقیقا دم در هال پهن میکرد شک کرده بود تا اینکه..

2706