2726

بچه ها من شاغلم از ۷ صب تا ۷ شب سرکارم ینی ۱۲ ساعت کارمم سخته خیلی خسته میشم ینی شب جنازه میرسم خونه 

بعد مادرشوهرم انتظار داره بعد کار برم خونه تکونی منم نمیرم چون اذیت میشم 

حالا هرشب میره ب شوهرم میگه زنت نمیاد کارو این حزفا خستم کرده با شوهرم یکسره دعواداریم

از قدیم گفتن مادرشوهره  مادرشوهر من دوست من است   

شوهرت واقعا نمیبینه تو سرکاذی خسته ای وقتت کجاس.عجب شوهری اه.انقد مادرشونو قبول دارن.والله یوقتایی باید بیینی حق با کیه 

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متأسفانه مردای ما اینقدر بچه ننه هستن ک بجای اینکه ب شرایط زنش نگاه کنه ، ب خونه تکونی ننش بیشتر اهمیت میده. ب شوهرت بگو من نمیتونم ،خودت جای من برو کمکش کن. بعدم مگه خونش کاخ سعد آباده ک ۵۰ نفر برن خونه تکونی؟؟!! خب خودش مث آدم انجام بده دگ

2728
این عید بجز دردسر براخانواده ها هیچی نداره یه عالمه هژینه لباس و وسایل پذیرایی ومسافرت و...بکنی که چ ...

واقعا.

الان دیشب دختر خالم میگفت لباس عید دختر ۱ سالش شده۸۵۰ هزار تومن

خدایش بچه من سال دیگه عید اولش میشه داشتم فکر میکردم چیکار باید بکنم.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

من ده سال ازدواج کردم تواین ده سال بجز اعصاب خوردی عیدچیزی برا من نداشته میری مسافرت یه عالمه پول میخواد میمونی خونه بایداز کسایی پذیرایی کنی که وقت دیگه زحمت زنگ زدن به خودشونونمیدن هزینه چندروز موندنشون بدرک

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
شماکجازندگی میکنین که انقدرمادرشوهراپرتوقعن الان دیگه همه کارگرمیگیرن قدیم که نیست برن خونه مادرشوهر ...

برای منم سواله.

زن برادر من گفت خونه باشه با هم تمیز میکنیم مامانم گفت نه کارگر میگیرم.

وقتی دلم میخواد دخترم راحت باشه عروسم همینه دیگه‌

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
واقعا. الان دیشب دختر خالم میگفت لباس عید دختر ۱ سالش شده۸۵۰ هزار تومن خدایش بچه من سال دیگه عید ا ...

همینه بخداپارسال سعی کردیم لباس آنچنان نخریم دوتومن خرج کردیم فعلا امسال هیچی نخریدیم 

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤

اوووف آدم لجش میگیره زنگ بزن بگو ک و ن پارتو بهم بکش خودت کاراتو بکن .ب شوهرتم رو نده ک بیاد بگه برو کارای ننمو بکن .من سال اول ازدواجم مادر شوهرم گفت بیا بوفه مو تمیز کن گفتم کارای مامانمو نمیکنم دیگه رفت ک بیاد بگه برام کاری بکن

برای باردار شدنم ی صلوات بفرستین😍😘
2706