1265
1267
عنوان

امروز از خواهرم خیلی دلم گرفت

692 بازدید | 37 پست

خواهرم دستش خالیه ناتنی هست ازشوهرش جدا شده وبا مامانش زندگی میکنه من خیلی هواشون رو دارم درحدی که خدا شاهده پسرای خودم حسودی میکنن باهمه اینکه این دوسال باشوهرم مشکل داشتم شوهرمم هواشون داره گوسفندبکشیم حداقل دوکیلو گوشت روبراش میبرم برنج محلی خریدم یه کیسه براش بردم من ماشین دارم هرجا بخوادبره زنگ بزنه نه نمیگم کلیه درد داشت اومد خونه ما یکهفته دکتربردمش پول داروهاش دادم نصف شب بیدارم میکردم امپولش میزدم بی نهایت دوسش دارم وهواشو دارم یه خرازی کنارشون هست من با خانمه قهرم چیزی میخواستم اون داشت به خواهرم گفتم بخره بعد فهمیدم شصت تومن گرفته به من دادهشتاد تومن امروز هم سبزی کوهی مامانش اورده بود من گفتم خاله ازخودتون اضافه میفروشی خواهرم پرید گفت میخوای کیلو ده تومن خیلی دلم گرفت مجانی نمیخواستم من اگه نیم کیلو بهم میدادبیست تومن بهش میدادم پولش برام مهم نبود توقع کردم که خواهرم به جای به من بکه ده تومن به ابجی ببر پول چیه ماوشما این حرفا نداریم به خدا قسم من ناهاروشام خونشون هنوز نخوردم فقط باشوهرم قهرکردم دوروز خونشون بودم دوتا مرغ خریدم پنج کیلو برنج میوه وسبزی صدتومنم دادم زن بابام بعد خواهرم برای نیم کیلو سبزی کوهی اینجوربرخوردکرد

چه خاهر خوبی .بیا خاهر من بشو😭😭😭😭

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1258

ببین انفعالی عمل نکن بهش بگو شاید خودشو اصلاح کرد ما تو فامیل اینطوری داشتیم با اینکه همه هواشو داشتن نهایت پستی رو در حق بقیه انجام میداد در اخر هم تک و تنها موند شاید اگر بهش میگفتن بخودش میومد خودشو اصلاح میکرد 

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند 

مامان دو تا دختر جیگر طلا دو تا پسر قند عسل اولی خواسته دومی ناخواسته سومی خواسته چهارمی ناخواسته اما الان همشون عشق منن 😘😘😘😘راستی متولد ۶۴هستم  پسر اولم ۱۴/۵ساله پسر دومی ۱۲ساله دختر سوم ۶/۵ساله دختر چهارم ۲ساله من مشکل تنبلی تخمدان از قبل از ازدواج داشتم بعدا هم فیبرم و کیست بهش اضافه شد ولی خیلی راحت باردار میشدم اینا رو واسه دوستای  نی نی سایتیم نوشتم که این مشکلات رو دارن و بچه دار نشدن میخوان بگم نا امید نباشید اگه خدا بخواد هیچ مشکلی مانع از بارداری تون نمیشه 
1221
دستش خالیه نمیخواد پول بگیره اینجوری میگه که برنگردونه چون نداره  شما هم نه کاری بکن نه توقع د ...

توقعی مجانی ندارم دلم گرفت هرکاری هم بکنم به خاطردل خودم کردم ومیکنم ولی اون نباید یه ذره به من احترام میذاشت

عزیزم‌خدا خیرت بده و خودش پاداش کارای خوبتو بده ،ولی ببخشید مقصر خودتی چون خییییلی داری اشتباه میکنی .

قرار نیست تو زندگی همیشه بقیه سوار ما باشن . دوبار شما خوبی میکنی صبر کن یه بارم ایشون اینکارو کنه هرچند کوچیک .و اگه نکرد دیگه شماهم کاری براش نکن که توقعی هم ازش نداشته باشی .

این خودماییم که اطرافیانمون رو بد بار میاریم 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که تا به حال ندیدیمشون
1263

مشخصه دستشون تنگه

دوتا زنن

اشکال نداره شما بهشون کمک مالی بکن

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
خوبی که از حد بگذرد.....😧

این حرف واقعا راسته

خواهر من بعضی وقتا میخواد بره بیرون لباسای منو میپوشه و وقتی برمیگرده به جای تشکر لباسامو حتی تو کمد نمیذاره پرت میکنه وسط اتاق

فکرمیکنم از زیادی خوب بودن خودمه😞

چقدر خوبی😍

ولی وقتی اون هیچ کاری برات نمیکنه تو چطور میتونی باهاش اینقدر خوب باشی؟؟؟؟؟؟

منفور ترین آدم ها اون دسته ای هستن که بدون سررشته داشتن توی مطلبی نظر میدن😒😒😒😒نفرت من از این آدما بی اندازه ست😈😈😈😈                
1254