1920
1924
عنوان

بانوی سرخم قرص خوردم😢

699 بازدید | 28 پست

اصن نفهمیدم چیکاد کردم فقط میدونم یکیدوبسته قرصی که نمیدونم اصن چهقرصی بود خوردم الان😢میدونم میدونم میدونم اشتباه کردم میدونم فقط اینو میگم که فشار عصبی زیادی روم بود

تنهام الان چیکارکنمچه غلطی کنم تنم میلرزه😭😭

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

1922

برو بیمارستان

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

زود بالا بیار...انگشتتو بکن حلقت بالا بیار

مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇      تنها کسی که بهمون گفت برگرد.....                         آمپول زن درمونگاه بود                                        اولا که  ۹۹/۹/۳ تولدمه💕🎂😀تا تاریخ ۹۹/۹/۹ حاجی زنگ زده و شوهرم رفته سرکارش🙂    حاجی جون یه تکون...حاجی جون دو تکون...زنگو بزن دیگه حاجی😬😬                         https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/            مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم
1911

زنگ بزن اورژانس😟

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

شیر بخور، زیاد

😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                        راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀jesus christ
1904
1918