1232
1226
عنوان

بانوی سرخم قرص خوردم😢

617 بازدید | 28 پست

اصن نفهمیدم چیکاد کردم فقط میدونم یکیدوبسته قرصی که نمیدونم اصن چهقرصی بود خوردم الان😢میدونم میدونم میدونم اشتباه کردم میدونم فقط اینو میگم که فشار عصبی زیادی روم بود

تنهام الان چیکارکنمچه غلطی کنم تنم میلرزه😭😭

شروع بانوی سرخ جدید😉👈وزن شروع:۷۵___وزن فعلی:۷۰____وزن هدف:۵۵😍I can💪😎

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

برو بیمارستان

هر وقت دستتون از همه جا کوتاه شد با همه وجودتون این جمله رو بگید🌹وَاُفَوِّضُ اَمری اِلی اللّه اِنَّ الله بَصِیرُ بِالعِبَادِ🌹و کارم را به خدا میسپارم ،خداوند بینای به بندگان است🌹                                                         خدایا منتظر معجزه هات هستم 😞💔

زود بالا بیار...انگشتتو بکن حلقت بالا بیار

نصف دخترهای مملکت با جمله ی " برو خونه شوهرت هر غلطی خواستی بکن" ازدواج کردن و با جمله ی " مگه اینجا خونه باباته که هر غلطی خواستی بکنی" مواجه شدن  
1213

شیر بخور، زیاد

😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                                                                                               راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀
1167

ای وای حامله ای 

زنگ بزن اورژانس راهنماییت میکنن تا برسن بعدم هر چیزی ک حالتو بهم میزنه بخور تا بالابیاری زودتر 

ان شاالله ک جفتتون سالم باشین عزیزم😔

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانی هنوزم صدای تپشای قلب کوچولوت تو گوشمه😢😢من لایق داشتنت نبودم دعا کن حالا ک تو نموندی پیشم من بیام پیشت نفس کشیدن بی تو رو نمیخوام😭😭😭         🍃الھــــــے آمیــن🍃
برو بیمارستان

ســــــلام عزیزم خوبی؟

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانی هنوزم صدای تپشای قلب کوچولوت تو گوشمه😢😢من لایق داشتنت نبودم دعا کن حالا ک تو نموندی پیشم من بیام پیشت نفس کشیدن بی تو رو نمیخوام😭😭😭         🍃الھــــــے آمیــن🍃
1241