1428
1411
عنوان

بانوی سرخم قرص خوردم😢

676 بازدید | 28 پست

اصن نفهمیدم چیکاد کردم فقط میدونم یکیدوبسته قرصی که نمیدونم اصن چهقرصی بود خوردم الان😢میدونم میدونم میدونم اشتباه کردم میدونم فقط اینو میگم که فشار عصبی زیادی روم بود

تنهام الان چیکارکنمچه غلطی کنم تنم میلرزه😭😭

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

برو بیمارستان

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
1394

حامله ای؟ برو دکتر تو رو خدا

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

زنگ بزن اورژانس😟

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

شیر بخور، زیاد

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                          راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀

زنگ بزن اورژانس. سعی کن بالابیاری

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
1418

ای وای حامله ای 

زنگ بزن اورژانس راهنماییت میکنن تا برسن بعدم هر چیزی ک حالتو بهم میزنه بخور تا بالابیاری زودتر 

ان شاالله ک جفتتون سالم باشین عزیزم😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانی هنوزم صدای تپشای قلب کوچولوت تو گوشمه😢😢من لایق داشتنت نبودم دعا کن حالا ک تو نموندی پیشم من بیام پیشت نفس کشیدن بی تو رو نمیخوام😭😭😭         🍃الھــــــے آمیــن🍃
برو بیمارستان

ســــــلام عزیزم خوبی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانی هنوزم صدای تپشای قلب کوچولوت تو گوشمه😢😢من لایق داشتنت نبودم دعا کن حالا ک تو نموندی پیشم من بیام پیشت نفس کشیدن بی تو رو نمیخوام😭😭😭         🍃الھــــــے آمیــن🍃
1331