2726
عنوان

کلومیفن خوردم این ماه..اما..

113 بازدید | 5 پست

امروز 22 پریمه ولی خونریزی دارم..یعنی پریود شدم؟؟اخه چرا انقدر زود؟به خاطر کلومیفنه؟؟

کسی تجربه ای داره؟؟

چه احساسی از این بهتر که هستی...!

شدیده یا کم؟ اگه فقط لکه اس شاید لکه لانه گزیینی

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الان که اندازه دو سه قطرس..ولی احساس میکنم پریه..خیلی ناراحتم    

مگه دوره هات چند روزه اس؟ خیلی زود پری شدی شاید لکه باشه ناامید نباش تا فردا اگه قطع شد بدون احتمال 90درصد لکه لانه گزیینی بوده

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
مگه دوره هات چند روزه اس؟ خیلی زود پری شدی شاید لکه باشه ناامید نباش تا فردا اگه قطع شد بدون احتمال ...

اره یه هفته جلو انداختم..نمیدونم..امیدوارم قطع بشه..

چه احساسی از این بهتر که هستی...!