2726

باید هم شما ، هم همسرتون

حساب بانک مسکن باز کنید

نفری 20 ملیون بزارید تو حساب

بعد از یک سال

به هر کدومتون نفری 40 ملیون میدن

که مجموع پول خودتون با وام میشه 100 ملیون

باز پرداختش 12 ساله 

ماهی 730

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ببخشید بعد چند روز دارم جواب میدم به این سوال

چون یهویی چشم خورد 

وام مسکن رو به ۲ حالت میتونین بگیرین

۱.اگه حساب تو مسکن ندارین میتونین از تالار بورس شهر خودتون اوراق مشارکت مسکن بخرین. این اوراق وام قابل فروش هست که مشتریان میزارن برای فروش. که اگه مثلا ۵۰ میلیون بخواین وام بخرین حدود ۵میلیون و ۵۰۰ باید پولشو بدین. سود این نوع وام ۱۷/۵درصد هست.

تو این وام میتونین ۵۰ میلیون وام خرید مسکن بگیرین و ۲۰ میلیون وام تعنیرات مسکن(جعاله)

۲. یا حساب مسکن یکم باز کنید و بیستگی به بزرگی شهر شما داره. اگه تهرانید ۴۰ میلیون بزارین ۸۰ میلیون وام بعد یکسال بگیرین.. و شهر بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۳۰ میلیون بزارید و ۶۰ میلیون بگیرین.. با سود ۸ یا ۶ درصد

البته اینایی که گفتم وام انفرادیه ولی اگه زوجین میخوان بگیرن شرایطش فرق داره

و هر مدلش رو بخواین ضامنم میخواد

بازم اگه سوالی بود درخدمتم

2728
سلام ببخشید بعد چند روز دارم جواب میدم به این سوال چون یهویی چشم خورد  وام مسکن رو به ۲ حالت ...

ممنونم عزیزم واسه ضمانتش چی میخوان ؟واینکه چندوقت طول میکشه اگه وام اوراق بخوایم بگیریم

ممنونم عزیزم واسه ضمانتش چی میخوان ؟واینکه چندوقت طول میکشه اگه وام اوراق بخوایم بگیریم

معمولا دوتا ضامن. البته رئیس شعبه هم میتونه زیاد سخت نگیره.

احتمالا یه ضامن کارمند داشته باشین دومی یه ضامن معمولی قبول میکنن

اگه همه چی مثل استعلام ها آماده باشه حدود ۳ هفته تا یک ماه

باید هم شما ، هم همسرتون حساب بانک مسکن باز کنید نفری 20 ملیون بزارید تو حساب بعد از یک سال به ه ...

منو همسرم پارسال نفري 30 گذاشتيم

60 هم بانك داد البته يكسال بايد بمونه پولتون

120 خرداد ا97 گرفتيم ضامن نميخواد سند خونه گرو بانك ه

ميشه 15 بذاري 1 سال و نيم بمونه ميشه 10 بذاري 2 سال بمونه

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍