2737
2734

خیلی استرس اینو دارم که بچم به دنیا اومد شیر نداشته باشه سینم... ولی الانم ترشح زرد رنگ از سینم میاد... 

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

مامان نیستم

ولی از شیردوش برقی و رابط استفاده میکنن تا نوکش برجسته بشه.

از روز اول هم باید بمکه نوزاد که کم کم بعد چند روز هم نوزاد مکیدن رو یاد بگیره و هم شیر بیاد.

فقط ادامه بده تلاشتو :)

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا بعد زایمان حتی یک قطره هم شیر از سینه ام نیومد

ولی کامل تا دو سال دخترمو شیر دادم و اصلا شیر خشک ندادم

بلافاصله بعد زایمان شیرم اومد

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2728

روغن زیتون از الان بزن که نوکشون موقع شیر دادن زیاد زخم نشه.و دلستر و آبمیوه آناناس بخوره.زیره شیرو زیاد میکنه.کپسول شیر افزا هم عالیه

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
من تا بعد زایمان حتی یک قطره هم شیر از سینه ام نیومد ولی کامل تا دو سال دخترمو شیر دادم و اصلا شیر ...

من سزارینم ..‌ یعنی امیدوار باشم؟؟

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
روغن زیتون از الان بزن که نوکشون موقع شیر دادن زیاد زخم نشه.و دلستر و آبمیوه آناناس بخوره.زیره شیرو ...

چشم گلم...ممنون بابت راهنماییت

مامان نیستم ولی از شیردوش برقی و رابط استفاده میکنن تا نوکش برجسته بشه. از روز اول هم باید بمکه ن ...

شیر دوش خریدم ولی برقی نیست

2738
چشم گلم...ممنون بابت راهنماییت

😍😍ان شالله به سلامتی بغلش کنی

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
من سزارینم ..‌ یعنی امیدوار باشم؟؟

آره منم سزارین بودم

اصلا ربطی به نوع زایمان نداره

جفت که از بدن جدا بشه شیر راه میفته

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است