2726

میخوام کت لی با شلوارش و تیشرت که سه تیکه ان بگیرم بازار شهرمون رفتم میگفت ۲۲۰ تومن ولی رنگشون جین یخی بود که دوست ندارم زود کثیف میشه 

یه مغازه قیمت کردم همونو ۳۲۰ میداد 

باز تو تهران مجتمع امیر کنار مترو سبلان یک طبقه بچه گانه فروشی بود همونو میدادن ۳۵۰ تا ۳۷۰ 

پنج شنبه بازار رفتم میگفت ۱۸۰ ولی تیره نداریم شایددد پنج شنبه ی بعد بیاریم 

حالا امروز جمعه است با شوهرم میخوایم بریم به نظرتون کجا بریم که قیمتاش خوب باشه  ۲۲۰ هم شد میخرم 

نمیخوام جای لاکچری برم که کرایه مغازشونو از ادم میگیرن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ميتوني جدا جدا بخري ولي حواست باشه رنگ و طرحها باهم همخوني داشته باشن 

من براي پسرم پيراهن سفيد از يه جا گرفتم شلوار زرشكي از يه جاي ديگه ساي بند و پاپيون سفيد زرشكي هم از يه جا ديگه همشون هم جنس خوب باهم شد ١٣٠ خب اگه همينو ست ميخريدم كمتر از ٢٥٠ نميشد 

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
عبدل آباد مخصوص لباس بچه هست بجا پرده 😀حتما اونجا پیدا میکنی اسلامشهرم یه سلطان آباد داره اونجا هم ...

اره سلطان آبادم خوبه ماخیلی میریم خونه فامیلامون میریم اونجا خرید میکنیم 

ميتوني جدا جدا بخري ولي حواست باشه رنگ و طرحها باهم همخوني داشته باشن  من براي پسرم پيراهن سفي ...

اهان مبارک باشه 

اتفاقا امروز یه جا دیدم کت تکشو میداد ۱۱۰ ترسیدم شلوار نتونم ستشو  پیدا کنم 

عبدل آباد مخصوص لباس بچه هست بجا پرده 😀حتما اونجا پیدا میکنی اسلامشهرم یه سلطان آباد داره اونجا هم ...

اتفاقا ابجی دوست صمیمیم سلطان اباد زندگی میکنه خیلی حرفشو میزنه از دوستم ادرس دقیقشو بگیرم ممنون 

اره سلطان آبادم خوبه ماخیلی میریم خونه فامیلامون میریم اونجا خرید میکنیم 

منم کل خریدامو اونجا انجام دادم خودم راضیم از قیمتاش پرتولیدی هست توش بخاطر همین تنوع زیاد داره از خونگی تا بیرونیو مجلسی همه چیز هست 

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
اتفاقا ابجی دوست صمیمیم سلطان اباد زندگی میکنه خیلی حرفشو میزنه از دوستم ادرس دقیقشو بگیرم ممنون&nbs ...

قربونت تا شلوغ تر نشده برو وگرنه چند روز به عید نمیتونی راه بری اونجا

ای حال نا معلوم آروم باش آروم