2733
2734
عنوان

مانتو چی بدوزم بیرون گرونههههههه

503 بازدید | 70 پست

سلام خانوما خوبین 

چند روزه های تاپیک چی کار کنم چی قشنگه میزارم 😂

بازم بگم که خودم خیاطی میکنم بیرون 😁و اینکه مانتو بیرون ۲۰۰ تومن ۳۰۰ تومن هستش 

پارچه خریدم کلهم ۶۰ تومن شده 

میخوام بدوزمش اما نمیدونم چه مدل بدوزم بیشتر دوست دارم سر آستین هاش با جیب نما به پارچه دیگه ترکیب کنم اما چی باشه خدا داند ؟چون مدل های نتی یا بیرون زیادی عجق وجق هست خخخ

میشه کمک کنید ؟؟ساده بدوزم چند تا گل بزارم رو سینه با مروارید خوبه یا یه چی ترکیب کنم ؟؟

رنگ مانتو رنگ داخل عکس که سبز هستش دقیقا همون خریدم 

سبز میگن دیگه ؟؟؟

سع تاش خوشگله

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره ولی من چکار کنم پارچه م رو 

خب ینی چی چیکار کنی 

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2738
یه سوال شما پارچه از کجا میخرید که ارزون قیمته بابا من پارچه زیر متری ۷۰ ندیدم که جنسش خوب باشه  ...

کجایی شما؟عادل ارزونی خوبه قیمتاش بیشتر شهرها شعبه داره

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706