1177
648

باچی ست کنم روسری یاشال شلوارتنگ یادمپاچجورکفشی ؟

گاهی خوشبختی چ اسان میشود ماننددیدن  خنده برصورت پدرومادرگرفتن دست خواهروبرادر پختن غذای خوشمزه برای همسر شکرخدابرای این همه نعمت   

من پارسال خریدم این مدل رو 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷

اگر خریدید ؛  مبارک باشه و ب دل خوش استفاده کنید 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

قدیمیه

چشام تاره تارو دلم روشنه .دلم روشنه چون خدا بامنه اون هرچی که بخواد منم راضیم یه عمر بایادش من همبازیم میدونم همه خوبیای تورو به هیشکی نمیدم جزای تو ...فاطمه قرا

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
من پارسال خریدم این مدل رو 

مبارکه خانوم گل منم تابستون ازاف خریدم امانپوشیدمش بعددیدم مانتوهای عیدکلامزخره میخوام اینوبپوشمش

گاهی خوشبختی چ اسان میشود ماننددیدن  خنده برصورت پدرومادرگرفتن دست خواهروبرادر پختن غذای خوشمزه برای همسر شکرخدابرای این همه نعمت   
مبارکه خانوم گل منم تابستون ازاف خریدم امانپوشیدمش بعددیدم مانتوهای عیدکلامزخره میخوام اینوبپوشمش

من بدون رویی میپوشمش با رویی یک بار بیشتر نپوشیدم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
مبارکه به شادی بپوشی فقط یه چیزز فکنم اینا فقط بدون شلوار قشنگ باشه!

ای ووااای نمیشه که تازه من چادریم

عزیزم مبارک 

با شلوارمشکی تنگ ویه شال که توش رنگ قرمز ومشکی به کار رفته باشه

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
1189
من بدون رویی میپوشمش با رویی یک بار بیشتر نپوشیدم

اره اونجوریم مث شومیزمیشه

عزیزم مبارک  با شلوارمشکی تنگ ویه شال که توش رنگ قرمز ومشکی به کار رفته باشه

مرسی عزیزم 

چقدرنظرتون شبیه نظرمنه  

چند گرفتی؟ البته اگه دوست داری بگو

من ازاف گرفتم 70

اگر خریدید ؛  مبارک باشه و ب دل خوش استفاده کنید

مرسی

1179
مبارک ب خوشی بپوشی

مرسی راسی براامضات دعاکردم

مرسی عزیزم  چقدرنظرتون شبیه نظرمنه    

قربونت 

به شادی استفاده کنی 

کفشم به نظرم کالج بگیری قشنگتر باشه ,

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
ای ووااای نمیشه که تازه من چادریم

اره خب منم چادری ام

ولی من میخاستم بگیرم تو این مدلا بود

یکی گفت اینا فقط لختش قشتگه

حالا شاید اینطورم نباشه

با شلوار تنگ بپوش شلوار دمپا فک نکنم خوب بشه

خوشگله عزیزم ❤

835