2733
2734
عنوان

شب آرزوها

149 بازدید | 13 پست

امشب حسو حالم خیلی غریبه

یه حال عجیب دارم نمیدونم چمه

شده یه وقتایی احساس کنید خیییلی دلتون پاک شده و دلتون میخواد خدا رو بغل کنیذ؟؟من دلم میخواد الان باخدا حررف بزنم 

چجوری باهاش حرف بزنم؟؟ازش دوتا چیز میخوام

غیر ازنماز چیزی میدونید؟

💚🎈از ته دلت برام دعا کن🍀🎈💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته دیگس عزیزم

ولی بازم برای من دعا کن بتونم ی روز بچمو بغل کنم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2731

براش نامه بنویس و خالصانه باهاش حرف بزن بعد هم نامتو بزار لای قرآن و وانمو کن پست شده و منتظر جوابش باش

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣

انگار امشب خیلی مهربون شدم😊

ولی دلم یه ارتباط نزدیک باخدا میخواد

مث وقتایی که حتی یه جمله خیلی قشنگ درمورد خدا تکون میده آدمو

لطفا حال خوبمو خراب نکنید اگه شماهم این حسو حالو دارید بیاید باهم صحبت کنیم

من دعای توسل دوسدارم ارامش میگیرم امشب شب ارزو نیس هفته ی بعده

اره راس میگی دعای توسل خوبه

نمیدونم همه میگن امشبه

بهضیام میگن هفته بعد ولی حسو حاله من...برا من امشبه انگار

2738
هفته دیگس عزیزم ولی بازم برای من دعا کن بتونم ی روز بچمو بغل کنم

الهییی آمین

شمام برا من دعا کن کار خوب پیدا کنم خدا دری برام بازکنه

راهی برام بازکنه

من كه با خداى عزيزم هميشه فارسى صحبت مى كنم 🙏🏻

خدا همه مارو به ارزوهامون برسونه ❤️

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد وقتی دستی را به یاری می گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست ...
چقدر جالبب

من همیشه اینکارو میکنم با خدا حرف میزنم خواسته هامو براش مینویسم حتی شده یه جفت کفشو بعدم نامرو میبوسم میزارمش لای قرآن یا برای فرشته ها نامه مینویسم که کمکم کنن یه آرامش عجیبی بهم میده اینکار بعدشم منتظر نشونه میمونم منتظر اینکه جوابمو بگیرم و واقعا هم به خواستم میرسم همیشه و رابطمم خیلی عمیق و خالصانه شده باخدا حس میکنم فقط مال منه و هیچ چیز دیگه ای بین مادوتا نیست فقط منم و خودش یه حس وصف ناپذیره

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣

بشین قشنگ باخدا حرف بزن، راحت حرف دلت خواستت و از خودش برای بهترشدنت درهرلحظه کمک بخواه...

پیامبر اکرم صلى الله علیه و آله و سلم فرمود: "خداى متعال در آسمان هفتم فرشته اى را قرار داده است که "داعى به معنای دعوت کننده" گفته مى شود. هنگامى که ماه رجب آمد، این فرشته در هر شب این ماه تا صبح مى گوید : خوشا به حال تسبیح کنندگان خدا، خوشا بحال فرمانبرداران خدا . خداى متعال مى فرماید : من همنشین کسى هستم که با من همنشینى کند، فرمانبردار کسى هستم که فرمانبردارم باشد و بخشنده خواهان بخشیده شدن هستم . ماه، ماه من، بنده بنده من و رحمت، رحمت من است . هر کسى در این ماه من را بخواند او را اجابت مى کنم و هرکس از من بخواهد به او مى دهم و هرکس از من هدایت بخواهد او را هدایت مى کنم . این ماه را رشته اى بین خود و بندگانم قرار دادم که هرکس آن را بگیرد به من مى رسد.

من همیشه اینکارو میکنم با خدا حرف میزنم خواسته هامو براش مینویسم حتی شده یه جفت کفشو بعدم نامرو میبو ...

خوشبحالتتتت

میتونی برا منم نامه بذازی؟

خودمم میذارم

ولی یه دعا یا نامه میذاری که کار خوب پیدا کنم و ارامش روح داشته باشیم باهمسرم

حالا که بحث آرزو و غیرست به این تاپیک سر بزنید خواهشا🙏

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3978275/بچه-ها-خواهش-دارم-کمک-کنین

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏