2726

بيهوشي بهتره يا بي حسي؟

تا چند روز بعد از سز خونريزي داريم مثل پريودي؟

از روز دوم ميشه رفت حموم؟

چيكار كنم بخيه زود خوب شه و عفونت نكنه؟

چندوقت بعدش ميشه رابطه داشت؟

شير از چند روز بعد زايمان مياد؟

دوستان هر نكته اي كه بايد بدونم و ميشه خواهرانه بهم بگيد

من خيلي خيلي بي تجربه م تو سزارين

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی حسی عوارض کمتری داره و چند ساعت بعد عمل بی حسی و درد کم کم سراغت میاد

خونریزی هرکسی متفاوته من تا ۱۰ روز خونریزی تا ۴۵ روز لکه بینی داشتم

من اومدم خونه رفتم حموم

حداقل ۲۰ روز بعد میشه رابطه داشت

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2728

جواب این سوالات در مورد افرادمختلف فرق داره.من مورد دیدم بعد چند روز خونریزش تموم شده و بعد ده روز دکتر اجازه رابطه داده.موردم بوده تا دو ماه لکه بینی داشته

من بی حسی بودم و بنظرم بهتره.چون حس کم کم برمیگرده اما تو بیهوشی یه هو با درد شدید به هوش میای.

شیر که بجه به دنیا بیاد میاد تفاوتی نداره سزارین یا طبیعی.

خون پریودی هم همون ۴۰ روزه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

من بی حسی بودم چون میخواستم بچم بغل کنم و صدای گریه اش بشنوم

مثه پریودی تا ۱۰ روز بعد لک شد

از بیمارستان اومدم خونه رفتم حمام 

بعد ۳ روز باید چسب بخیه رو بکنی و هروز با شامپو بچه بشور

من بعد ۱۵ روز رابطه داشتم چون تموم شد خونریزی

از تو بیمارستان شیر داشتم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

به نام خدا به نظر من بیهوشی کامل بهتره چوب بعد سز دیگه درد کمر نداری .خونریزیم بستگی داره ولی اکثرا تا چهل روز.رابطم تا چهل روز که نمیشه باید کاملا پاک بشی.شیرتم بعد سزارین سینت بدوشی و دهن بچه بذاری میاد کم کم‌.حمامم روز دوم که مرخص شدی برو هیچ موردی نداره فقط چسب روی پانسمان بخیه رو با روغن بچه اطرافش رو چرب کن که راحت کنده بشه نسبت به خیس خوردن با اب راحتتره روغن.

فقط بی حسی 

من تا پنجاه روز خونریزی داشتم 

بعد چهل روز نزدیکی کنی بهتره

حموم میتونی بری بعد دو روز

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    

بی حسی ،تا ده روز و بعدش ممکنه لکه بینی تا چهل روز ،اره حموم‌میشه رفت ،بخیه ها تو خشک نگه دار ،کار خاصی نمیشه کرد، آناناس زیاد بخور ،،تا دوماه معمولا رابطه ندارن ،شیر هم‌میاد چند ساعت بعد سز ولی خیلی کم در حد چند قطره شاید ولی برای نوزاد کافیه 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2706