2726

خط گودی کمر دارن یا ن؟ میخوام بدونم مانتوهای اماده ای بیرونیا معمولا پشتش چجوریه، وسطش خط افتاده یا ن؟ 

اخه میخوام مانتو بدوزم نمیدونم خط گودی کمر بدم یان؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واسه من نداره

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

برا من خط داره خاک بر سر 😶

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

من دارم. درز وسط رو دارن ولی گودی کمر ندارن و پنس جلو و پشت هم آزاده. البته اونایی که حالت کتی دارن باید پنسها رگالی بشه

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

ازاد

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من دارم اینو میدوزم. بنظرتون خط گودی کمر بدم یا بذارم ازاد بمونه؟ 

به نظرم آزاد باشه بهتره. خب سلیقه ای هست. منم مانتو جلو باز دوختم. اول پنسها رو از پهلو رد کردم دیدم بابِ میلم نیست دوباره آزادش کردم. گودی وسط پشت رو هم همینطور. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.