2726

من راستش یه چیزی از خدا خواستم البته مادی نبوده 

بعد گفتم اگه اینجور شه یکی از خصلتای بدمو ترک میکنم

خدا اون چچیزو به من داد اما من بعد ی مدت دوباره همون شدم

خیلی حالم بده

میشه بگین تکلیفم چیه

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب عزیزم تسلیم نشو، منم تو شرایط مشابهت بودم، مدام لغزش داشتم ولی اینقدر ادامه دادم تا بالاخره موفق شدم، خدا تلاش تو رو میبینه و به تلاشت پاداش میده، ان شالله ک موفق میشی💓

اگر خدا بخواهد❤️

درتوبه همیشه بازه عزیزم.خدابخشنده ترازاین حرفاست امشب اول ماه رجبه.ماه استغفاردوباره ازامشب شروع کن

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
تکلیفی نداری، ولی کار بدی کردی، به این فکر کن بازم کارت پیش خدا گیر میشه

میدونم خیلی کار بدی کردم که عمل نکردم.خیلی ناراحتم اصن فکری شدم😓😓

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
نزرتو شکستی باید کفاره بدی تو گوگل سرچ کن کفاره شکستن نذر

معمولا صیغه نذررونمیگیم برای همین کفاره ای تعلق نمی گیره

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

عزیزم تکلیفی نداری

اصلا نمیشه گفت نذرتو شکستی و باید کفاره بدی ، اون برای کسیه که صیغه ی نذر خونده باشه و کلی شرایط داره

شما فقط سعی کن به قولت با خدا عمل کنی چون اونه که همیشه تو شرایط سخت دست ما رو میگیره

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
نه اون واسه وقتییه که فکر کنم یه چیزایی میگن صیغه نذر خونده شده باشه... حرف همینطوری کفاره نداره

صیغه لازم نداره همین ک باخدا گفتی عهد کردی دیگ  میتونی پیام بدی مرکز ملی پاسخگوی سرچ کن مطمن شو 😍

2706