2726
امضات عالی بود ندا جون. منم به این مسئله اعتقاد دارم. راضیم به رضای خدا. اگر لیاقتشو داشته باشم یک بار دیگه لطفش شامل حالم میشه. خدا را هزار مرتبه شکر یک پسر 3 ساله دارم. همش میگم خدایا پسرم سالم باشه. سعادتمند باشه از همه مهمتر انسان باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام.
خدایا شکرت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهار جون انشالله دل تو هم شاد بشه.
عطی جون خیلی متاسف شدم. کی این اتفاق افتاد؟ دیگه اقدام نکردی برای بارداری؟
سونیا کی قراره این ازمایشو انجام بدی؟ انشالله همه چیز به خوبی پیش بره.
از بقیه دوستای وبم هم ممنونم به خاطر دلداریتون.
امروز صبح کمیسیون پزشکی بودم برای تایید اخرین مرخصیم. ماه پیش که هنوز باردار بودم و رفتم برای تایید مرخصیم دکتر کمیسیون بهم گفت علائم خوبی نداری. ازش پرسیدم چرا ماه پیش این حرفو زدی؟ گفت چون توی سونوت نوشته اب دور بچه کمه. گفتم: خب نگفته بحرانیه . گفته از حد مجاز کمتره. اونم گفت توی سن پایین حاملگی حتی کمی هم کم باشه خطرناکه. بعد پرسیدم ایا بچه من با توجه به وزنش توی هفته 27 که 1 کیلو بود iugr(نارس) بود. گفت نه وزنش خوب بوده. به عبارتی تنها دلیل مرگ کم شدن آب بوده.
حالا نمیدونم برای موردی مثل من که رشد بچه خوب بوده و علت مرگ کم آّبی بوده هپارین میتونه کمک کنه. اخه وقتی وزنش خوبه یعنی خون رسانی هم خوب بوده دیگه. پس چرا دکترم گفت دفعه دیگه که باردار شدی باید هپارین بزنی؟
دوباره انگار غم دنیا رو ریختند تو دلم. آخه چرا باید آب دورش تموم بشه ونه من احمق بفهمم و نه دکترم.
هر چی تحقیق میکنم و از هم دکتری میپرسم هیچ کس علت کم آبی را نمیدونه. یعنی میشد جلوشو گرفت؟ خیلی ناراحتم. خیلی بی تابم. یعنی کی میتونم فراموش کنم؟ بدترین روزای زندگیم کی بالاخره تموم میشه؟
2728
شهره جان عزیزم واقعا متاسفم، ولی سعی کن با اعصابت بیشتر از این بازی نکنی کاریه که شده. یه کار هنری یا هر چیز دیگه ای که دوست داری یا حتی یه رمان بگیر و سعی کن حواستو از این مسائل پرت کنی.

مواظب خودت باش گلم
شهره جون انشالله به زودی یه نی نی خوشگل و سالم بیاد بغلت .
واقعا جلوی قسمت رو نمیشه گرفت.من خودم یه دکتر زنان و زایمان خیلی معروف میشناسم که یه بچه منگول داره.
یا دوست خودم که شوهرش متخصص مغز و اعصابه ولی از درد دیسک کمر نمیتونه راه بره.همیشه دکترا مقصر نیستند.به خدا توکل کن و از خودش یه نی نی سالم بخواه.