2737
2734
10 روزه که دخترمو از دست دادم. 10 روزه که میفهمم معنی جگر سوخته چیه؟ معنی داغ دل چیه؟ تازه میفهمم بیتابی برای از بین رفتن بچه ای که توی شکمت بوده یعنی چی؟ واقعا قبلش درک نمیکردم. پیش خودم میگفتم بچه را که ندیده، بغلش نکرده، شیرش نداده پس چرا اینقدر قضیه را بزرگ میکنه؟ ولی الان میفهمم. خوب هم میفهمم. از وفتی صورت حساب کفن و دفن دخترمو دیدم میفهمم مادر یعنی چی؟ الهی بمیرم برای دخترکم.
هفته 27 بودم. دیگه چیزی نمونده بود. بچم 1 کیلو وزنش بود. رشدش طبیعی بود و همه اندامهاش سالم سالم. اما آب دورش تقریبا خشک شده بود. توی این 10 روز همش از خودم میپرسم اگر یک کشور اروپایی بودم اگر تو آمریکا بودم باز هم نمیشد این بچه را نگه داشت؟ اگر دکترم زودتر میفهمید بچم زنده نمیموند؟ ایا پزشکهای ما واقعا به حد کافی تبحر دارند؟ چرا اینقدر آمار سقط زیاد شده؟ به خاطر الودگی،پارازیت، دکل های فشار قوی، نا لایقی پزشکامون؟ واقها چرا؟ توی کشورهای پیشرفته هم آمار سقط همینقدر بالاست؟
با دکترم رابطه عاطفی خوبی دارم. دوستش دارم. 4 ساله مریضشم اما نمیتونم قسم بخورم که تقصیری نداره.
شما هم از تجربیاتتون بگید.چقدر اشتباهات پزشکی روی زندگیتون اثر گذاشته؟
شاید بتونیم یک زنگ خطر باشیم برای کسانی که خودشونو به نشنیدن زدند.
شهره جان من سه تا سقط داشتم
ولی بازم میگم مصلحت خدا در این بوده لابد خدا خودش صلاحمون رو در این دیده
انشالله سری بعد خدا بهت یه دختر خوشگل و ناز میده
سعی کن فراموشش کنی وگرنه افسردگی میگیری
واگر به دکترت اطمینان نداری میتونی عوضش کنی مثل من که مثلا دکترم پروفسور بود ولی الان عوضش کردم وفهمیدم دلیل سقطام چی بوده ولی بازم میگم قسمت بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهره جان خیلی متاسفم
کلمات قاصر هستند برای دلداری دادنت
خیلی خوب نوشتی
ما بی سوادی پزشکان و بدبختیهای جهان سومی بودن را می اندازیم گردن خدا
تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
2731
عزیزم نمیدونم چی بگم
انشاالله خدا بهت صبر بده
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
2738
مرسی دوستای گلم.
این بارداری ناخواسته بود ولی من همون لحظه اول با تمام وجودم خواستمش. از دست دادنشم ناخواسته بود. از حکمت خدا سر در نمیارم. شاید میخواد به ما بفهمونه هیچی نیستیم و اونه که تصمیم میگیره کی بیاد و کی بره و زمانشم دست خودشه.
خیلی متاسفم ..امیدوارم هیچکس چنین تجربه تلخی براش پیش نیاد و شما هم دیگه بد نبینید و سری بعد یه بارداری سالم رو پشت سر بذارید ....

دکتر نگفت علت اینکه آب دورش خشک شده چی بوده ؟؟؟
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
عزیزم خیلی متاسفم من یه بجمو تو 26 هفته از دست دادم به خاطر زایمان زودرس
دکترم رو 100در100 مقصر می دونم
من نارسایی سرویکس داشتم و اون اصلا دهانه رحم منو چک نکرده بود
با اینکه پدرمونو در اورد از بس سونو می کرد و پول می گرفت !
تا اینکه تو هفته ی 26 دردم گرفت و بعد از 3 روز درد کشیدن زنیکه اومد کیسه ابمم با فرسپس پاره کرد
بچم تا اخر زنده بود ولی نفس نکشید پسر بود
اولا واقعا متاسفم
یعنی کلمه ای ندارم که برای دلداری بگم...
ثانیا ای کاش اسم دکترهاتون رو بگید. بقیه هم بدونند و آگاه باشند. منم تجربه تلخی از نا کارآمدی یه دکتر پر مدعای افاده ای رو دارم، که مجبور شدم عوضش کنم 20 روز مونده به زایمانم. خوب اگر از اول میدونستم زودتر عوضش میکردم که دم زایمان اونهمه استرس نکشم
شهره جان، اگر خدا می‌خواست میموند، سعی‌ کن راضی‌ باشی‌ به رضای خدا برا خودت راحتره، ولی‌ حتما با متخصص‌های دیگه هم مشورت کن شاید که احتمالش زیاده اهمال از دکترت بوده، باید متوجه بشه که مسئول بوده کوتاه نیا از حقت.

این مصلحت الهی بوده، من هم با اینکه کانادا زندگی‌ می‌کنم و سابقه سقط نداشتم، و قبلا یک زایمان موفق داشتم، دو بار طی‌ سال گذشته سقط داشتم، من هم با دکتر خانواده ایرانیم رابطه خوبی‌ داشتم ولی‌ چون من رو زودتر نفرستاد پیش متخصص زنان ازش ناراحتم، همه به من گفتند عوضش کن نکردم، آخرش همسایه جدیدمون که یک ایرانی‌ ماما هست، من رو به زور به یک متخصص زنان معرفی‌ کرد. در حالیکه اینجا حتما پزشک خانواده بیمار رو معرفی‌ به متخصص کنه، اتفاقا وقتی‌ پرونده هم فرستاده شد براش طبق قانون خیلی‌ هم ناراحت شد. الان که دوباره باردارم این‌بار این متخصص کانادایی بهم هورمون داده، در صورتیکه اونبار لکه بینی‌ افتادم آزمایش گفت هورمونهایم پایینه هرچی‌ گفتم یا من رو بفرستید پیش متخصص یا هورمون بزنید گفتند اینجا کسی‌ هورمون نمیزنه اگه بخواد بیفته می‌افته. همه جا دنیا این خود آدم هست که باید به فکر خودش باشه.
چون سر آمد دولت شب‌های وصل - بگذرد ایام هجران نیز هم
2706