2737
2734

خیلی چیزارو میره خودش میخره منو نمیبره خودش میگه دوست دارم سورپرلیزت کنم مثلا طلا میره خودش میخره منو نمیبره یا لباس میخره خودش بهم نمیکه البته سلیقه اس خوبه قبول دارم مثلا دیشب برای تولدم النگو خریده ولی من خوشم نیمده به نظرتون بهش بگم خوشم نیمده بریم؟ عوض کنیم 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
فقط طلاق ..چطور با این مرد زندگی میکنی 

😂😂

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خدا خوشی زده زیر دلت نه 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2728

بگو  عزیزم این سیبو میبینی

از این اخلاقت بدم میاد🙂

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2738

بهش بگو خواستی برام کادو بخری دوس دارم خودمم باشم . 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

نه خوبه كه اينجوري واست بيشتر طلا ميخره نزن توي ذوقش اشتباه منو نكن من گفتم خودم دوست دارم واسه خودم انتخاب كنم الآن بعد چندسال خيلي دوست دارم سورپرايزم كنه ولي ميگه ذوقمو كور كردي

اللهم صَل علي محمد وآل محمد

اسی با احساساتم بازی کردی

گزارش

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

دستش درد نکنه ،تو این شرایط همین که تولدت یادش نرفته کلیه!

بنده خدا برات طلا هم خریده

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
ای خدا خوشی زده زیر دلت نه 

نه بابا خب خب دوست دارم نظر خودمو بپرسم ولی چندبار گفتم گوش نکرده 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2706