2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

واقعا..کاش تموم شه بره زودتر اح

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
هر سال میرفتم خرید انقد جمعیت زیاد بود انگار همه اومده بودن راهپیمایی. امسال خیابونا شلوغ هست ولی نه ...

وای واقعا هم همینطوره،منکه دو سه بار رفتم بیرون بیشتر دلم گرفت بدون خرید چیزی برگشتم 

هر چقدم خدا رو صدا میزنیم جواب نمیده درد اینه آخه آدم اینجوری به وجود همه چیز شک میکنه میگه خب قربونت برم مگه خودت نگفتی هر کی به من توکل کنه من براش کافی ام پس کو جواب توکل من منکه دیگه بریدم 

مثل اینکه نی نی سایت حاجت میده تو رو خدا یه دونه صلواتم برای من بفرستید مشکلم حل بشه من برا همه شماهایی که گفتید صلوات بفرستید برام آیت الکرسی خوندم صلوات بفرس رد شو خواهرم جای دوری نمیره  😐
اشکالی نداره منم دارم همین روزا رو میگذرونم اما میگذره دیگ خدا بزرگه.دو پیازه هم خوشمزست

اچهست ؟من پیاز زیاد دوست ندارم خسته سدم چند شبه دارم انواع و اقسام غذا رو با سیبزمینی درست میکنم

هر چقدم خدا رو صدا میزنیم جواب نمیده درد اینه آخه آدم اینجوری به وجود همه چیز شک میکنه میگه خب قربون ...

منم بريدم

مرگم آرومم نميكنه 

خدااا چقد التماست كنم بس نيس؟؟؟؟

تيكر عروسي پرنسس ملورين😍😊💃🏻💎 پارسال دقيقا برا همچين روزي تيكر زدم، حكمت خدا بود و نشد كه نشد😔 اما امسال ميخوام با دعاهاي شما خواهراي قشنگم☺️ و تلاشاي خودمو همسرم💪🏻 و حكمت اون بالا سري🙏🏻 تيكر امسالم واقعي بشه💎 پس يه صلوات مهمونم كن عزيزدلم
2706