1147
44

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

همدردیم

منکه همیشه اسفند کم میارم دیگه

مدتهاست که توی زندگیم یه چیزی کمه..یه جای خالی که با هیچی پر نمیشه....همچی از 8سال پیش شروع شد...همون موقع که پدرم از میانمان پر کشید..و دیگه هیچی مثل قبل نشد...من مانده ام و آغوشی که حسرت بغل کردن پدرش تا آخر عمر همراهشه....روحت شاد پدر مهربونم

از هررچي عيد و از هر مناسبتي از هر روزي از همه دنيا متنفرمممم

خدا باعث و بانيشو به داغ بنشونه

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر عروسي پرنسس ملورين😍😊💃🏻💎 پارسال دقيقا برا همچين روزي تيكر زدم، حكمت خدا بود و نشد كه نشد😔 اما امسال ميخوام با دعاهاي شما خواهراي قشنگم☺️ و تلاشاي خودمو همسرم💪🏻 و حكمت اون بالا سري🙏🏻 تيكر امسالم واقعي بشه💎 پس يه صلوات مهمونم كن عزيزدلم
خییییلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

بميرم😔😔😔

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر عروسي پرنسس ملورين😍😊💃🏻💎 پارسال دقيقا برا همچين روزي تيكر زدم، حكمت خدا بود و نشد كه نشد😔 اما امسال ميخوام با دعاهاي شما خواهراي قشنگم☺️ و تلاشاي خودمو همسرم💪🏻 و حكمت اون بالا سري🙏🏻 تيكر امسالم واقعي بشه💎 پس يه صلوات مهمونم كن عزيزدلم
1189
من وقتی مدرسه میرفتم اخرای اسفند بهترین روزای زندگیم بود کنار دوستام ولی امسال بدترین ماه برام😔

واسه همه همین شده

مدتهاست که توی زندگیم یه چیزی کمه..یه جای خالی که با هیچی پر نمیشه....همچی از 8سال پیش شروع شد...همون موقع که پدرم از میانمان پر کشید..و دیگه هیچی مثل قبل نشد...من مانده ام و آغوشی که حسرت بغل کردن پدرش تا آخر عمر همراهشه....روحت شاد پدر مهربونم
1179
1190