2737
2734
عنوان

مشهد یا بیاین سوال دارم

116 بازدید | 8 پست

سلام دخملا اقامون رفته مشهد اونجا پوشاک خوب و و ارزون دخترونه نوزادی  کجاس  بگم چند دست بهاری واسه دخملم بگیره لباس گرون قیمت نباشه ک کلی براش خریدم 

17شهریور

دستمال من🇹🇳زیر درخت🌳البالو🍒گم شده.                سواد داری؟!؟ 😲هااااا؟.                                            بی سوادی؟!؟ 😟واااااا؟.                                            پس تو خر🐴من هستی😐.                                      اخه این چی بود برامون میخوندن؟ 😩😩😩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بازار فردوسی ارزون تره

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

مشهدم الان ديگه گرون شده قبلا دور حرم لباسا١٠الي١٥بود ولي الان همونا شده ٤٠تومن.من كه هيچوقت نميخرم چون بدن پسرم حساسيت داره فقط بايد لباس جنس نخ بپوشه

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
2738
بازار وکیل اباد نمایشگاه زدن همه چیییییز داره نمایشگاه بهارع

من یه لباس ساده ساده خریدم واسه نی نیم سی تومن ارزون ترین لباسی ک خریدم براش همینه بقیه همه بالا صد همشونم مجلسی تو خونه ک نمیتونم تنش بدم بهش میگم سر همگی بخره ولی اومدم ارزون ترین سی الی شصت هفتاده