2737
2734
عنوان

نحوه برخورد با خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 33 پست
چجوری با عروسی کردن درست میشه ب نظرم بدتر بشه همش هم تقصییر جاریمه ک همش اونجا میره براشون کار میکنه ...

وای چقد مشکل مشابه داریم ،جاری من بعداینکه من رفتم دیگه کار نکرد

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸
اره میگه چرا خونمون میای می شینی هیچ کاری نمیکنه ولی جاریم همه کار میکنه توام باید مث اون باشی  ...

یه چایی که می تونی بریزی؟ حتما شما از اونایین که رسم ندارین عروس کار کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میگه چرا خونمون میای می شینی هیچ کاری نمیکنه ولی جاریم همه کار میکنه توام باید مث اون باشی  ...

وااا چرا اصلا شوهرت تواین مسائل دخالت میکنه برعکسه مادرشوهر شاید غر بزنه ولی ندیده بودم شوهر غربزنه .شاید اونا پرش میکنن توام کار خاصی نکن ولی مثلا موقع غذا کشیدن برو تو اشپزخونه کمک کن یا موقع ظرف  شستن با جاریت بشور در همین حد 

2728
وای چقد مشکل مشابه داریم ،جاری من بعداینکه من رفتم دیگه کار نکرد

نه این اصلا بیشتر بخاطر اینکه حرص منو دربیاره کارش بیشتر هم شده چون اوناام اینجوری بیشتر دوسش دارن اونم داره اینجوزی خودشو بیشتر نشون میده و مطمئنم ک پشت سرم حرف میزنن

بگو هرکس یه مدلیه و اینکه اصلا خجالت نکش همون طور ک شوهرت میکه و خجالت نمیکشه خیلی رک بگو مگه منو گرفتین ک براتون کارکنم!من اهل کارکردن نیستم 

زیادم نرو بیا بنظرم 

منم خانواده شوهرم اینطوری بودن خودش کاریم نداشت الان دوفته یه بار با دعوت میرم خونشون 

نه این اصلا بیشتر بخاطر اینکه حرص منو دربیاره کارش بیشتر هم شده چون اوناام اینجوری بیشتر دوسش دارن ا ...

جهنم ،... لقشون ،جاریت مهر طلبه،به به چه چه دیگرونو میخواد ،تو محکم باش،و کوتاه نیا تو عقد نتونی حرفتو ب کرسی بنشونی بعدها هم نمیتونی

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸
2738
یه چایی که می تونی بریزی؟ حتما شما از اونایین که رسم ندارین عروس کار کنه

رسم ک نه ولی چون دیدم اینا از عروس کار میکشن نخواستم خودمو کاری نشون بدم از همون اولدنستم پاپو گذاشتم رو پام کاری نکردم ولی یواش یواش داره صداشون در میاد مادرشوهرمومستقیم چیزی نگفته تاحالا ولی خواهرشورهم  و شوهرم میگن بهم منم گفتم خونه مادر خودمم کار نکردم ک اینجا کار کنم

نه این اصلا بیشتر بخاطر اینکه حرص منو دربیاره کارش بیشتر هم شده چون اوناام اینجوری بیشتر دوسش دارن ا ...

حرف بزنن پشت مادرشوهر و عروس همیشه حرف هست پس با کار کردن شیرین نمیشن.جاریت کارش شیرینه نه خودش

قدیمیا راست گفتن که اینا ترسشون از مردن نیس میترسن عزرائیل در خونشونو بشناسه،اینا میترسن جاریت با دیدن تو دیگه اونم کار نکنه

⁦(✷‿✷)⁩
من تا پای طلاق رفتم ولی از حقم کوتاه نیومدم 

عزیزم حق گرفتنیه باید ادم واسه گرفتن حقش توی زندگی تلاش کنه.کمترین حق ما تو زندگی ارامشه

اونوقت اینابه فکر یه کارگر واسه زیر دستشونن

⁦(✷‿✷)⁩

علاوه بر اینا شوهرم یوتش یواش داره اخلاق اصلیشو نشون میده همش دوسداره حرف خودش پیش بره منم ک زیر بار حرف زور نمیرم ولی راجب خانوادش بخاطر جاریم هم ک شده ب نظرم باید ی کوچولو استکان جا ب جا کنم ک انگشت نما نباشم نظرتون چیه

رسم ک نه ولی چون دیدم اینا از عروس کار میکشن نخواستم خودمو کاری نشون بدم از همون اولدنستم پاپو گذاشت ...

اگه تند تند می ری نهار و شام باید یه کارایی بکنی، زشته به نظرم یکی بشینه اون یکی جلوش خم و راست شه،

بگو هرکس یه مدلیه و اینکه اصلا خجالت نکش همون طور ک شوهرت میکه و خجالت نمیکشه خیلی رک بگو مگه منو گر ...

بچه ها قرآن خدا عوض نمی شه یه جیزی جابه جا کنه، ما هم این روزارو داریم، ناراحت نمی شین کسی با خودتون و مادر خودتون این کارو بکنه، یه ظرف شستن کسی رو نکشته 

2706