2726
عنوان

نحوه برخورد با خانواده شوهر

338 بازدید | 33 پست

من یکساله عقد کردم هنوز عروسی نکردیم ولی خیلی بحث داریم با همسرم و فقط هم بخاطر رفت و امد با خاتواده ی خودش و کار نکردن من خونشون هست بهم بگید چطور برخورد کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعضیا انگار زن نگرفتن نوکر واسه ننشون گزفتن. منم عقد شوهرم میگفت کار کن نمیکردم بهمم میگن تنبل. برام مهم نیست ولی

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

شما خودتون دوتا باید به توافق برسید.من توی عقد هفته ای یه شب میرفتم خونه پدرهمسرم و میموندم تا فرداصبحش.کارم در حد ظرف شستن و سفره انداختن کمک میکردم و میکنم ولی اگه مهمون داستن و کارشون زیاد بود زودتر میرفتم کمک میکردم

شوهرت میگه چرا کار نمیکنی؟؟؟

اره میگه چرا خونمون میای می شینی هیچ کاری نمیکنه ولی جاریم همه کار میکنه توام باید مث اون باشی  من شرایطم با اون خیلی فرق میکنه من اصلا اهل کار کردن نیستم

چجوری با عروسی کردن درست میشه ب نظرم بدتر بشه همش هم تقصییر جاریمه ک همش اونجا میره براشون کار میکنه ...

تو کوتاه نیا

امروز میگه کار کن فردا میگه خونه تکونی عید کن پس فردا....

جاریتم با دیدن تو بازنشست میشه ببین کی گفتم

⁦(✷‿✷)⁩

شوهر منم همینجوری بود ،یه بار بهش گفتم مگه کاری که تو واس مامانت میکنی واس مامان من میکنی،(البته یه بارنگفتم صدبار گفتم )و گفتم اگه مامانتو دوست داری و دلش برات میسوزه کارگر بگیر واسش 

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸
اره میگه چرا خونمون میای می شینی هیچ کاری نمیکنه ولی جاریم همه کار میکنه توام باید مث اون باشی  ...

از الان کوتاه بیای بدبخت میشی به شوهر بفهمون من یه شخصیت دارم یه زندگی دارم زن داداشت یه شخصیت دیگه از الان این تو رو مقایسه کنه کارت ساخته ست

2706