1345
1341
عنوان

نحوه برخورد با خانواده شوهر

228 بازدید | 33 پست

من یکساله عقد کردم هنوز عروسی نکردیم ولی خیلی بحث داریم با همسرم و فقط هم بخاطر رفت و امد با خاتواده ی خودش و کار نکردن من خونشون هست بهم بگید چطور برخورد کنم

همین راهی ک داری میری درسته. مگه نوکری بابا. 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

بعضیا انگار زن نگرفتن نوکر واسه ننشون گزفتن. منم عقد شوهرم میگفت کار کن نمیکردم بهمم میگن تنبل. برام مهم نیست ولی

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

شما خودتون دوتا باید به توافق برسید.من توی عقد هفته ای یه شب میرفتم خونه پدرهمسرم و میموندم تا فرداصبحش.کارم در حد ظرف شستن و سفره انداختن کمک میکردم و میکنم ولی اگه مهمون داستن و کارشون زیاد بود زودتر میرفتم کمک میکردم

لطفا برای سلامتی و فرج امام عصر عج یه صلوات بفرستین🌼
1376
شوهرت میگه چرا کار نمیکنی؟؟؟

اره میگه چرا خونمون میای می شینی هیچ کاری نمیکنه ولی جاریم همه کار میکنه توام باید مث اون باشی  من شرایطم با اون خیلی فرق میکنه من اصلا اهل کار کردن نیستم

چجوری با عروسی کردن درست میشه ب نظرم بدتر بشه همش هم تقصییر جاریمه ک همش اونجا میره براشون کار میکنه ...

تو کوتاه نیا

امروز میگه کار کن فردا میگه خونه تکونی عید کن پس فردا....

جاریتم با دیدن تو بازنشست میشه ببین کی گفتم

سومین کاربریمه😢لطفا با هم مهربون باشیم من نه دیگه شماره دارم نه ایمیل واسه کاربری چهارم!😒😥

شوهر منم همینجوری بود ،یه بار بهش گفتم مگه کاری که تو واس مامانت میکنی واس مامان من میکنی،(البته یه بارنگفتم صدبار گفتم )و گفتم اگه مامانتو دوست داری و دلش برات میسوزه کارگر بگیر واسش 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دختر دارم شاه نداره 😍👸
اره میگه چرا خونمون میای می شینی هیچ کاری نمیکنه ولی جاریم همه کار میکنه توام باید مث اون باشی  ...

بگو اگه مثل اون میخواستی باید یکی مثل اون میگرفتی

منو با کسی مقایسه نکن 

سومین کاربریمه😢لطفا با هم مهربون باشیم من نه دیگه شماره دارم نه ایمیل واسه کاربری چهارم!😒😥
اره میگه چرا خونمون میای می شینی هیچ کاری نمیکنه ولی جاریم همه کار میکنه توام باید مث اون باشی  ...

از الان کوتاه بیای بدبخت میشی به شوهر بفهمون من یه شخصیت دارم یه زندگی دارم زن داداشت یه شخصیت دیگه از الان این تو رو مقایسه کنه کارت ساخته ست

1288
چجوری با عروسی کردن درست میشه ب نظرم بدتر بشه همش هم تقصییر جاریمه ک همش اونجا میره براشون کار میکنه ...

وای چقد مشکل مشابه داریم ،جاری من بعداینکه من رفتم دیگه کار نکرد

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دختر دارم شاه نداره 😍👸
شوهر منم همینجوری بود ،یه بار بهش گفتم مگه کاری که تو واس مامانت میکنی واس مامان من میکنی،(البته یه ...

ایول درستشم همینه به اینا رو بدی استر میخوان

وااا چرا اصلا شوهرت تواین مسائل دخالت میکنه برعکسه مادرشوهر شاید غر بزنه ولی ندیده بودم شوهر غربزنه .شاید اونا پرش میکنن توام کار خاصی نکن ولی مثلا موقع غذا کشیدن برو تو اشپزخونه کمک کن یا موقع ظرف  شستن با جاریت بشور در همین حد 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای چقد مشکل مشابه داریم ،جاری من بعداینکه من رفتم دیگه کار نکرد

نه این اصلا بیشتر بخاطر اینکه حرص منو دربیاره کارش بیشتر هم شده چون اوناام اینجوری بیشتر دوسش دارن اونم داره اینجوزی خودشو بیشتر نشون میده و مطمئنم ک پشت سرم حرف میزنن

1339