2733
2734

سلام

گلاب به روتون پسرم امروز روز هفتمه که دفع نداشته پنج ماه و دوازده روزشه قبلا دفعش روزی یکی دوبار بود اما من به خاطر رفلاکسش پنج ماهگی غذای کمکی شروع کردم فکر کنم غلیظ بهش دادم یا زیاد دادم که اینجوری شده اولش دفعش خوب بود اما الان اینجوری شده با توصیه مامانا تو تاپیکایی که جستجو کردم بهش کره دادم روغن زیتون قطره بیلی ناستر آب آلو و انجیر حتی تنقیه با آب و روغن زیتون دوبار انجام دادم

دیشبم همسرم براش فلوس و ترنجبین گرفت دم کرد با بیلی ناستر قاطی کردم الان بهش دادم.

خیلی نگرانم یعنی روده اش مسدود شده‌. من چه غلطی کردم بچم نابود شد😢

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وااا نترسون خودتو عزيزم  بچه خواهرشوهر من تا ١٢ روز هم كار نميكرد سن پسرت بود

آخه میگن وقتی شیر مادر میخوره طبیعیه اما وقتی غذا رو شروع کرد عادی نیس

2738
نگران نباش دکترپسرمن گفت اگرتا۹روز دفع نداشتن طوری نیست ب شرطی ک دفعش با جیغ نباشه ومدفوعش نرم باشه ...

اصلا کار نکرده که بخواد جیغ بزنه تنقیه میکنم انگار نه انگار😢

اینقدر داروی گیاهی با کیفیت و دوز نامعلوم  بهش نده !!!ببرش پیش دکترش 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
ببر بچه رو دکتر این همه چیز بهش دادی که چی بشه

گلم دکتر هم همینا رو میده دیگه من تو تاپیکایی که مشکل منو داشتن رفتم دکتر بهشون اینا رو تجویز کرده بود و شیاف گلسیرین که من دلم نیومد بذارم😢

اصلا کار نکرده که بخواد جیغ بزنه تنقیه میکنم انگار نه انگار😢

تنقیه نمیدونم چیه

ولی منم تجربه داشتم پسرم خیلی طولانی شکمش کار نمیکرد الان۲سالشه هیچ مشکل روده نداره نگران نباش

خدایا شکرت
گلم دکتر هم همینا رو میده دیگه من تو تاپیکایی که مشکل منو داشتن رفتم دکتر بهشون اینا رو تجویز کرده ب ...

يني چي دلم نيومد!!!! مگه ميخواي خنجر بزني بهش

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 
2706