2737
2739
عزیزم برای احتیاط میشه هر دو پنجشنبه را عمل کرد ولی من به حرف علما در این زمینه اعتماد و عمل میکنم؛ ...

درسته عزیزم امروز و باید نماز و روزشو بگیریم

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم برای احتیاط میشه هر دو پنجشنبه را عمل کرد ولی من به حرف علما در این زمینه اعتماد و عمل میکنم؛ ...

خوب پس شما امشب منو دعاکنید موقع اعمال منم هفته دیگه که انجام دادم شما رو خوبه ؟

خدایا فقط تو رو دارم هوامو داشته باش .  

فقط یسوال من بخاطر تیروییدم لک میبینم روزم درست نیست؟لکه خون نیستا

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺
2728
فقط یسوال من بخاطر تیروییدم لک میبینم روزم درست نیست؟لکه خون نیستا

استحاضه محسوب میشه اشکال نداره و احتمالا هم قلیله است اینطور که میگید و غسل نداره و فقط برای هر نماز یک وضوی جدا گانه بگیرین  ظهر عصر مغرب عشا

2738
  عالی، یادت نره ها...

حتما میگم خدایا به این فطرت ما و برو بچه های نی نی سایت هر چی که خوشبختشون میکنه و باعث شادیشون میشه بده و عاقبت بخیرمون کن خوبه ؟

حتما میگم خدایا به این فطرت ما و برو بچه های نی نی سایت هر چی که خوشبختشون میکنه و باعث شادیشون میشه ...

عاقبت بخیرو خوب اومدید... منم ان‌شاءالله امشب یادم میمونه و همینارو میگم هرچی که خوشبخت و شادمون می‌کنه در دوجهان... البته جای فطرت میگم وفا