1147
648

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156
1194
عزیزان امروز باید روزه بگیرین 

نه امروز ۲۹ ماه جمادی الثانیه و فردا تازه اول رجب و اولین پنجشنبه ماه رجب میشه لیله الرغایب

خدایا فقط تو رو دارم هوامو داشته باش .  

عزیزم برای احتیاط میشه هر دو پنجشنبه را عمل کرد ولی من به حرف علما در این زمینه اعتماد و عمل میکنم؛

آیت الله جوادی آملی از مراجع تقلید درباره زمان «لیلة الرغائب» با توجه به برخی اختلاف نظرها درباره حلول ماه رجب گفت: فردا شب (پنجشنبه ۱۶ اسفندماه) لیلة الرغائب است.

بی شک امتحانتان میکنیم با مقداری، ناامنی، گرسنگی، ضرر مالی، بلای جانی و خسارت در محصول.البته به اهل صبر مژده بده، همان کسانی که هرگاه مصیبتی برایشان پیش بیاید میگویند(باکی نیست چراکه)ما از خداییم و به سوی او برمی‌گردیم. سوره بقره آیه ۱۵۵ و۱۵۶.
1184
عزیزم برای احتیاط میشه هر دو پنجشنبه را عمل کرد ولی من به حرف علما در این زمینه اعتماد و عمل میکنم؛ ...

درسته عزیزم امروز و باید نماز و روزشو بگیریم

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺
عزیزم برای احتیاط میشه هر دو پنجشنبه را عمل کرد ولی من به حرف علما در این زمینه اعتماد و عمل میکنم؛ ...

خوب پس شما امشب منو دعاکنید موقع اعمال منم هفته دیگه که انجام دادم شما رو خوبه ؟

خدایا فقط تو رو دارم هوامو داشته باش .  

فقط یسوال من بخاطر تیروییدم لک میبینم روزم درست نیست؟لکه خون نیستا

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺
خوب پس شما امشب منو دعاکنید موقع اعمال منم هفته دیگه که انجام دادم شما رو خوبه ؟

عالی، یادت نره ها...

بی شک امتحانتان میکنیم با مقداری، ناامنی، گرسنگی، ضرر مالی، بلای جانی و خسارت در محصول.البته به اهل صبر مژده بده، همان کسانی که هرگاه مصیبتی برایشان پیش بیاید میگویند(باکی نیست چراکه)ما از خداییم و به سوی او برمی‌گردیم. سوره بقره آیه ۱۵۵ و۱۵۶.
1190