2726
عنوان

خانمای کدبانو و خانمایی ک میخوان کدبانو بشن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 39 پست
چه قدر عالی . من اصلا بلد نیستم بدون گوشت اینا ترجیح میدم وقتی نداریم غذایی ساده بدون گوشت بپزم . مث ...

خیلی غذاها و دسرهای خوشمزه ای هست با فراوونی زیاد. من یه کانال زدم که توش هر غذا و دسری که خودم درست کردم گذاشتم. اگه دوست داشتی ادرسشو بدم بیای ببینی. 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای خودتون نه ولی اگر مهمون داشتی تو خورشتت عصاره گوساله اماده استفاده کن خیللللللی مزه اش خوب میشه

البته می گن خوب نیست ولی من برای مهمون می زارم چون واقعا طعمو عالی میکنه تو سوپ هم عصاره مرغ می زارم 

من شیرینی و دسر و کیک بلدم همشم از اینترنت یاد گرفتم همه تعریف می کنن غذام هم بدک نیس خودم ک دوست دا ...

اره اون چیزا رو میشه کم و زیاد درست کرد ولی ب نظر من غذا درست کردن قلق خاصی داره ک واقعا از طعم اون غذا لذت ببری

از نطر خودم فسنجون و مرغ و قیمه ابگوشتم کوکوسبزی دلمه کلم برگم و خاگینه ام باقالی پلو و‌.. کلا پلو ر ...

میشه مرغ و باقالی پلو رو توضیح بدی مثلا چی میزنی یا چیکار میکنی ک خیلی خوشمزه میشه

اره اون چیزا رو میشه کم و زیاد درست کرد ولی ب نظر من غذا درست کردن قلق خاصی داره ک واقعا از طعم اون ...

اره بعضی غذاها رو مخصوصا اگه قلقش دستت باشه همه عاشقش میشن شوهرم قورمه سبزی های منو بیشتر از همه دوست داره حتی از مامانش آخه من ی تیکه کوچولو با گوشتم دنبه هم سرخ می کنم بعد تا جا بیفته به روغن میفته و قشنگ جا میفته

[QUOTE=83974074]اره بده‌ خیلی دوس دارم چیزای جدید یادبگیرم[/QUOTE

این کانالم هست

Greencooking 

خیلی خوبه منم اینطوریم چیزای جدید رو دوست دارم یاد بگیرم. 🌹

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
خیلی خوبه ولی من نمیتونم چون ذائقه اطرافیان من متفاوته

یه بار امتحان کن بعضیاشون اصلا خلا احساس نمیشه. مثلا خیلی دسرهای اصیل ایرانی تخم مرغ ندارن. در صورتی که ما اونا رو کم مصرف می کنیم و به جاش کیک رو که پره تخم مرغه استفاده می کنیم. یا خیلی مثالای دیگه.

2706