2410
2553
عنوان

یه راه حل بهم بدید🌷

74 بازدید | 9 پست

سلام دوستان.یه مشورت میخواستم ازتون.من به مدت ۷ سال شاغل بودم خیلی تو شغلم موفق بودم و درآمدمم خوب بود.ازدواج کردم و باردار شدم و تا ۸ ماهگی هم سر کار میرفتم الان پسرم به دنیا اومده و ۶ ماهش یعنی ۷ ماهه که تو خونه ام.تو این مدت هر چیز کوچیک و بی اهمیتی میره رو اعصابم و کلا بهش فکر میکنم مثلا خواهر شوهرام آدمای فوق العاده حساسی هستن قبلا به حرفایی که پشت سرم میزدن خیلی بی توجه بودم یعنی انقدر تو کارم عالی بودم و ذهنم مشغول کار بود که واقعا این حرف و حدیثا برام جایگاهی نداشت الان که مدتیه تو خونه ام دو سه مورد پیش اومد که همش خود خوری میکنم و اعصاب خودم خورد میشه.البته اینم بگم که دو هفته اییه که ورزشمو شروع کردم و یکم وقتم تو باشگاه میگذره.سر کارم دیگه واقعا دوس ندارم برم.چون دوس دارم تا ۳ سالگی بچم پیشش باشم همه جوره و از طرفی خداروشکر نیاز مالی ندارم.فقط الان مشکلم اینه که کلا نشخوار ذهنی میکنم همه دلخوریا رو حلاجی میکنم حرفاشون برام خیلی مهم شده تا قبل از این خیلی شخصیت سفت و محکمی داشتم احساس میکنم یکم اعتماد به نفسم پایین اومده و ضعیف شدم😔ببخشید طولانی شد

آدم خوبی باش اما وقتت رو صرف اثباتش به دیگران نکن❤

بخودت بگو بعدا راجع بهش فكر ميكنم فكرات ب تاخير بنداز

مثلا بگو فردا 

بگو اخر شب

بگو دو ساعت ديگه

اينجوري كنترل ذهن پيدا ميكني

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مطالعه کن... کتابهای ارزشمند بخون... فیلمهای ارزشمند ببین و باور کن که سطح تو بالاتر از حرفهای خاله زنکیه... ورزشم که خب عالیه که میری... کلا به پیشرفت خودت و بالا  رفتن سطح آگاهیت اهمیت بده

خب مگه کارتو ول کردی

من توی آتلیه عکاس و ادیتور بودم الانم بهم پیشنهاد کار میدن اما فعلا میخوام پیش بچه باشم به کار فکر نمیکنم

مطالعه کن... کتابهای ارزشمند بخون... فیلمهای ارزشمند ببین و باور کن که سطح تو بالاتر از حرفهای خاله ...

میشه کتابای مفید بهم معرفی کنید؟

2714

من سبک مورد علاقه شما رو نمیدونم اما خودم عاشق کتابای پائلو کوئیلوئم. یا اشو خیلی فکرمو درگیر میکنه... دو تا رمان خوبم تازگیها از عباس معروفی خوندم که قلمش رو خیلی دوست داشتم سال بلوا و سمفونی مردگان. 

من سبک مورد علاقه شما رو نمیدونم اما خودم عاشق کتابای پائلو کوئیلوئم. یا اشو خیلی فکرمو درگیر میکنه. ...

مرسی عزیزم منم کتابای پائلو کوئیلو رو خیلی دوس دارم.ممنون از پیشنهادت😍