2726

سرشب با ترس میگه مامان گرگه نیاد تو اتاقم

میگم نمیاد

بعد که میخوابه نصفه شب پامیشه میاد تو اتاق ما میگه میترسم

چکاااار کنم

شاید حق مطلبو ادا نکردی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لابد زیادی رفتی تو نقشت صدا و شکلک گرگم دراوردی😂 پسر من الان 3سال و نیمه س از یسالگیش انقد این قصه رو گفتم خودش یاد گرفته دوس داره

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

منم یه بار برای دختر م که سه سالو نیمشه قصشو گفتم ترسید بعد مجبور شدم آخرشو عوض کنم 😁

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!

یادم باشه برای دخترم قصه نگم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706