2737
2739

نه راستش آدمايي كه اطراف من بودن و جدا شدن 

من اصلا متوجه نشدم مشكلشون چي بود!!چون اكثرا ظاهرا خيليييي عالي بودن😕

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سر یک بلوزز ۵۰ تومنی که داماد واسه عروس خریده بود عقد بودن مادرشوهره یک اشوبی به پا کرد بیا وببین دختره هم گفت طلاقم‌بدین

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...

بله. مرد بخاطر ی مساله ماشین زد به نام زنش. زنش دوباره قبول نکرد ماشین به اسم بزنه‌ . با ی بچه ۷ ساله طلاق گرفتن😐😐😐

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
بله. مرد بخاطر ی مساله ماشین زد به نام زنش. زنش دوباره قبول نکرد ماشین به اسم بزنه‌ . با ی بچه ۷ سال ...

🤣🤣🤣

اینجا فکرمیکنم با یه خودکرده را تدبیر نیست باید حل میشد😅

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 

وقتی میخواستن نامه طلاق رو امصا کنن عروس به داماده گفته بودبگو بیاد مادرت امضا کنه تواصلا وجود نداری داماده رو خوب تحقیرش کرد

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...

دوست من بدون خبر شوهرش دماغشو عمل كرد اونم طلاقش داد 

از اين مسخره تر اينه ك چ قانون مزخرفي داريم حالا ميبيني زنه با بدبختي زندگي ميكنه درخواست طلاق ميده قبول نميكنن ولي مردا راحتن

شوهر اين مهر و نفقه رو داد و خيلي راحت طلاقش داد

دوست من بدون خبر شوهرش دماغشو عمل كرد اونم طلاقش داد  از اين مسخره تر اينه ك چ قانون مزخرفي دا ...

چقد طلاق هست رو این دماغ 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
2706