2737
2734

انجامش ميدم حتمااا

تيكر عروسي پرنسس ملورين😍😊💃🏻💎 پارسال دقيقا برا همچين روزي تيكر زدم، حكمت خدا بود و نشد كه نشد😔 اما امسال ميخوام با دعاهاي شما خواهراي قشنگم☺️ و تلاشاي خودمو همسرم💪🏻 و حكمت اون بالا سري🙏🏻 تيكر امسالم واقعي بشه💎 پس يه صلوات مهمونم كن عزيزدلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من این ذکرو هفته قبل خوندم و اثر مثبتش رو تو زندگیم دیدم دوستان کلام خدا و اسم ائمه و توکل به معصومین و خدای بزرگ معجزه میکنه هر کس میتونه لطفا انجام بده که انشالله همه حاجت روا شیم

2738
فدات شم به امید حاجت روایی

ان شاء الله

تيكر عروسي پرنسس ملورين😍😊💃🏻💎 پارسال دقيقا برا همچين روزي تيكر زدم، حكمت خدا بود و نشد كه نشد😔 اما امسال ميخوام با دعاهاي شما خواهراي قشنگم☺️ و تلاشاي خودمو همسرم💪🏻 و حكمت اون بالا سري🙏🏻 تيكر امسالم واقعي بشه💎 پس يه صلوات مهمونم كن عزيزدلم
شما نتیجه گرفتین؟ اونجا ک نوشته معرفی ب 13 نفر یعنی اون 13 نفرم باید همینو بخونن؟

آره اگه انجام بدن زودتر حاجت میگیری اگرم کسی بگه و انجام نده بازم حاجت میگیری انشالله

اونجا که نوشته یا فاطمه الزهرا،،،،ادرکنی میشه یا ادرکینی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706