2726
عنوان

تاپیک خانم دکترای اینده

211 بازدید | 13 پست

سلام مامانای محترم گروه قبلا این تا\یک تا حدودی فعال بوده و خانما خوب به هم روحیه دادن برا خوندن اگه دوستان و مامانای عزیز مایل باشن دوباره همچین گروهی رو فعال کنیم. برا دکترای سال اینده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا باید یکی به من روحیه و کمک فکری بده در مورد موضوع پایان نامم.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
2728

من خیلی روحیم داغونه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

سلام دوستان روزتون به خیر .دوستانی که در این هدف تلاش میکنن لطفا رشتشون رو بگن و بگن روزی چند ساعت میخونن. در ضمن ایا به سایر هدفهای زندگیشون هم توجه میکنن.؟