2703
2553

من بینی مو عمل کردم 

دندونام نا مرتبه میخام ارتودنسی کنم 

همسرم مخاااالفه شدیداااا

میگه هرسال ی چیزی میخای 

هزینه اشم مثل عملم  خودم میدم 

اشکالی داره ب خودم برسم؟

میخواستم ابرو میکرو کنم نذاشت 

واقعا همسر من یه سد در مقابل خواسته هامه 

صداقانه بگید توقع من بی جاست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اصلا بیجا نیست

پوله خودته

بگو پیشنهاد میتونی بدی اما منع نمیتونی بکنی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2714

ایشون شما رو با ظاهر طبیعیتون دیده و پسندیده. به نظر من حق ایشونه که اگر قراره تغییر دائمی توی ظاهرتون ایجاد کنین با مشورت و رضایت هردوتون باشه.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

همینجوری که هستی دوستت داره بعدشم من فک میکنم تصور بعضی از  مردا اینه که  اگه زنشون خیلی خوشگل بشه و ترقی کنه میترسن که ولشون کنه و بره 

آااااامد بهار جان ها😍😍😍😍و اینک حکومت فروردینیا😍😍😍😍👑👑👑👑👑
همسرم ؟؟؟ فک نکنم 

حس کردم از اینکه بهتر بشی یا بهتر به نظر برسی یه ترسی داره و میخواد جلوتو بگیره برای همین گفتم 

چون هزینه هاشم خودت میدی پس مسئله اش پول نیست

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706