2733
2734
عنوان

کیا با مادرشوهر زندگی کردن???

1568 بازدید | 35 پست

من نزدیک سه ساله باهاشون زندگی میکنم.یعنی غذا خوردنمونم یکیه.حالا پدرشوهرم خونه همسایه دیوار ب دیوارشونو برامون خریده چند ماه دیگه میریم اونجا مستقل میشیم.مادرشوهرم خیلی فرق میذاره بین من و جاریام.صدبار ب اونا تعارف میکنه یبار ب من.اه خیلی خسته شدم شما هم این روزا رو داشتین عایا?بعد مستقل شدن رفتارشون بهترنشد?من اصلا رو نمیدم بهشون.همش انتظار دارن برم ور دلشون بشینم ک نمیرم.میترسم رفتیم خونه خودمون هم انتظار داشته باشن.حالم ازشون بهم میخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم عقد بودم میرفتم یه هفته میموندم بعدم جاریم میومد ب اون تعارف میکرد من ن. انتظار داشت من کاراشو کنم اما الان با اینکه طبقه بالاشونم اما کاری کردم درست رفتار کنن

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

من الان ده سال پیش مادرشوهرم ، خیلی سخته باید از خواسته های خودت بزنی بشی مثل اینا؛ خوردنت، خوابیدنت، رفت و آمدنت، خداروشکر ک باز مستقل شدی، من وایسادم ببینم خدا واسم چی رقم میزنه دیگه کم آوردم

خدایا آرزوی همه رو برآورده کن
2738

اوه ما تو یه ساختمونیم خیلی ناجوره اصلا آرامش  ندارم رفتی خونه خودتون رفت و امدتونو کمتر کنی نگاه ها چپ چپ میشه

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
من الان ده سال پیش مادرشوهرم ، خیلی سخته باید از خواسته های خودت بزنی بشی مثل اینا؛ خوردنت، خوابیدنت ...

عزیزم 10سال زمان زیادیه.امیدوارم هرچ زودتر مستقل شین.من تو این سه سال پیر شدم با اینکه زیادم بد نیستن

منم تقریبا ۳ سال باهاشون زندگی کردم

خیلی هم دوستشون داشتم و هیچ مشکلی نداشتم باهاشون

اینقدر فکرم مثبت بود که هر چی تیکه مینداختن نمیگرفتم 

اصلا نمیفهمیدم تیکه کنایه چیه😁 بازم میرفتم بغلشون میکردم

وقتی بعد ۳ سال قرار شد از اونجا بریم تا ۱ ماه زاااار میزدماا

بعدشم ما قبل ازدواجمون خونه داشتیم ولی به شوهرم میگفتم من میخوام تا اخر باهاشون بمونم

ولی الان کافیه یه تو بهم بگن هاااا، همشونو آتیش میزنم

چون الان بزرگ شدم حرف خوب رو از بد تشخیص میدم

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
منم بامادرشوهر زندگی میکنم خیییلیییی سخته ن اینکه بگم بد باشن ولی رفتارهاشون کاملا با من متفاوته واق ...

شما چند ساله باهاشون زندگی میکنی?من شوهرم قبول نمیکنه تو همین خونه جدا شیم.میگه وایسا بریم اونجا

2706