2410
2553

دوروزه پیش معاینه  لگنی شدم از اونموقع ترشحات خیلی غلیظ دارم تو نت خوندم نشونه زایمانه.نی نی هم زیاد تکون میخورع.نظرتون چیه؟!!هرثانیه منتظرم 

درحال نوشتن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش بحالت کاش منم هفته چلم بودم زود بدنیا میومد خلاص میشدم خطته شدم دیگه😢

الان پاشدم شوهرمو دنبال کردم رفت اتاق از پشت درو گرفته بود که نتونم باز کنم بزنمش عاحه منو زد فرار کرد 😐😑 البته شوخی بودا

انقد زور اومدم ب در پهلوهام و زیر دلم درد میکنه

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2720

خوشبحال همگی ک انقد مشتاقین زایمان کنین من بدبخت هرچی به زایمانم نزدیک میشه ترسم بیشتر میشه😢

بیا تا جوانم بده رخ نشانم  که این زندگانی وفایی ندارد  الهم عجل لولیک الفرج 
2714
وای چنروز اخر انقد دیر میگذره هر چی بگم کم گفتمم

بسلامتی انشاالله ببین من چی میکشم دیگ😢😢😢الان خدایی اشکم در اومده 

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم